PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536768}

Tożsamość

Unknown
7,2 125 718
ocen
7,2 10 1 125718
5,5 11
ocen krytyków
Tożsamość
powrót do forum filmu Tożsamość

mam jej mało, ale i tak czuje się obrażona. poza tym moje ID jest zawiedzione brakiem cycków w tej produkcji. I im dłużej
się zastanawiam tym gorzej oceniam ten film.

ocenił(a) film na 8
sisi0077

Z języka angielskiego dowód osobisty :) Pewnie jest zawiedziony, że nie było cycków. Ciekaw jestem co na to prawo jazdy użytkownika i książeczka wojskowa?

ocenił(a) film na 7
razzor91

Jak to nie było? Kiedy Qui Gon-Jinn siedzi na łóżku Giny, bardzo wyraźnie przez koszulkę przenikają jej sutki.

ocenił(a) film na 10
DiegoTan

+ :)

ocenił(a) film na 4
DiegoTan

prześwity nie podnoszą u mnie oceny w przypadków złych filmów :< ładny cyc natomiast tak. taka taryfa ulgowa przy ocenianiu złych filmów : D

ocenił(a) film na 4
xanovich

A i zanim ktoś napiszę jakim jestem prymitywem przy ocenianiu w ten sposób sam napiszę:
tak jestem prymitywem, jako facet myślę trochę siusiakiem i lubię oglądać cycki, są fajne na ekranie, a jeszcze fajniejsze w dłoni.

razzor91

Dawno mnie nikt tak nie ubawił, ciekawe jak z polisą, bo białe kitle też chyba w pl za darmo nie biorą? ;)

xanovich

Zarąbałaś jak łysy warkoczami o beton ;D Nie wiem jak Twój ID ale Toje IQ rzeczywiście nie jest najwyższe ;)

ocenił(a) film na 4
jokris

nagle wszyscy okazują się filologami, a elementarnej wiedzy o tym czym była psychoanaliza nie mają : O a google czycho

http://pl.wikipedia.org/wiki/Id

xanovich

OK, jeszcze musisz się zdecydować czy jesteś " obrażona" czy myślisz susiakiem ;)

ocenił(a) film na 4
jokris

nic się nie będę decydował. poza tym ja tam się nie obrażać nie zwykłem, co innego moja szczątkowa inteligencja - do teraz jest jeszcze lekko podenerwowana na samo wspomnienie tego filmu.
a siusiakiem myśleć to myślę, niy poradza nic.

ocenił(a) film na 8
xanovich

a mi się tam podobał,prponuje przeczytać książkę,na jej podstawie powstał film.....8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones