PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34982}
6,2 356
ocen
6,2 10 1 356
To ja zabiłem
powrót do forum filmu To ja zabiłem

Dramacik sądowy w bardzo wczesnym, wręcz prymitywnym stadium rozwoju. Film psychologiczny? Dobre sobie… Film Lenartowicza to wzorowy przykład filmu bez jakiegokolwiek zakończenia, bez minimalnego napięcia czy nawet puenty. To jak się potoczy akcja jest znana nam już gdzieś w połowie filmu, albo nawet i dużo wcześniej. Przy tym jeszcze ponad to da się wyczuć nutkę propagandy. A naprawdę mógł być z tego taki mroczny thriller z dreszczykiem made in Poland. Poza tym niewyraźne zdjęcia i dźwięk (ale to już standard w polskim kinie) – musiałem podczas seansu parokrotnie regulować odbiornik. Ale od show Wesołowskiej dużo lepsze…

Lekko naciągane 5/10

ocenił(a) film na 7
Redox

"Przy tym jeszcze ponad to da się wyczuć nutkę propagandy" - trzeba chyba być przewrażliwionym, co przez to rozumiesz?

ocenił(a) film na 8
Redox

Nic nie jest wiadome, bo tu nie chodzi o to kto zabił, ale o to jak zareaguje zabójca, jakim człowiekiem się okaże. To nie jest film kryminalny, tylko psychologiczny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones