PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851084}
4,8 4 293
oceny
4,8 10 1 4293
1,5 4
oceny krytyków
To musi być miłość
powrót do forum filmu To musi być miłość

Listy do M.?

użytkownik usunięty

Obejrzałam zwiastun w kinie i myślałam, że TVN dla niepoznaki nie nazwał filmu "Listy do M 5", a to Polsat pozazdrościł świątecznego filmu. ;) I jeszcze aktorów podebrał.

Jak dla mnie ta seria może być o niebo lepsza niż wytarte już i przetarte po stokroć listy do m :) komedia rządzi się swoimi prawami

anetawalczakface

Ciesze sie, że będzie komedia romantyczna przed świętami. Listy do M, juz faktycznie przetarte i dobrze, że pojawił sie kolejny pomysł na komedie romantyczną. Już tak mam, że jak pojawiają pierwsze świąteczne ozdoby w sklepach to nabieram ochoty na wyjście do kina na film właśnie w takim klimacie :D

Ameliasia

Przepraszam, a jaka w tym nowość w stosunku do Listów do M? Dla mnie to kolejna komedia romantyczna osadzona w czasie przedświątecznym albo już świątecznym, w którym dojdzie pewnie do kłótni, smutku, a na końcu do pięknego finału. Do tego plakat filmu, który jest już normą w Polsce no i aktorzy ciągle ci sami. Również lubię filmy świąteczne. Nawet pierwsze Listy do M. były ok, ale w kółko jest to samo. Ten film jak dla mnie nie wygląda na jakis nowy pomysł.

ocenił(a) film na 10
lukasz12548

Może i masz rację, ale co roku czekam na taki właśnie film. To jak Kevin Sam w domu w wigilię, niby wiesz co będzie, ale i tak czekasz i oglądasz. Ja jestem zadowolona z filmu.

ocenił(a) film na 10
anetawalczakface

Zgadzam się w 100%. I potwierdzam. Byłam w weekend w kinie i uważam, że Listy do M zyskały godnego konkurenta. Film jest przezabawny, pełen nieoczekiwanych twistów. Polecam każdemu, pozycja idealna na jesienne smutki :)

ocenił(a) film na 10
lidia_mioduszewska

Kożuchowska I Karolak znów razem, po Rodzince to mój ulubiony duet :) Fajny film.

aga_kurka

Dla mnie zabawny film :) … lubię Karolaka .. do takich filmów pasuje jak żaden inny aktor :) ..szłam na film z myślą ..”arcydzieło to nie będzie …-to napewno ,ale z kina wyszłam zadowolona . Pozdrawiam …:)

ocenił(a) film na 7

Lepszy niż produkcji TVN Ściek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones