PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851084}
4,8 4 293
oceny
4,8 10 1 4293
1,5 4
oceny krytyków
To musi być miłość
powrót do forum filmu To musi być miłość

Bardziej by tu pasowal :)
Czyli kolejna polska pseudo smieszna polska "komedia" z bialym plakatem i fabula rownie realna co zwyciestwo polskich pilkarzy z Real Madryt :)

To jest tak zwany "kolejny film z białym plakatem i karolakiem" I wszystko się zgadza xd, że też ludzie chodzą na takie gówna do kina.

Film na poziomie smartfonowego pokolenia. O niczym. Ach, sorry, o miłości przecież. Tylko gdzie ta miłość? Bohater Karolaka: "nie mam ochoty być dalej traktowanym jak gówniarz." I tacy są menciźni tutaj plus głupiutkie kobietki.

użytkownik usunięty

Porównałam wypełnienie sal na tej szmirze i Wszystkich moich strachach w mojej rodzinnej miejscowości. Sala na to wypełniona po brzegi, trzy pojedyncze miejsca były tylko wolne. Na Wszystkie moje strachy było tylko dziewięć sprzedanych biletów. Gust filmowy Polaków wiele o nich mówi.

użytkownik usunięty

Dziękuję królowo, to wiele wyjasnia... Nie wiem czemu polscy widzowie maja taki denny gust... W tym kraju hitami są albo wulgarne i patologiczne kino niejakiego Wegi, albo calkowicie infantylne, niesmieszne "komedie" gdzie daja wciaz tych samych aktorow - jakby nie bylo innych d wyboru. Masakra.

ocenił(a) film na 5

W sumie nie ma co się dziwić co do,Wszystkie moje strachy.Ludzie mają już dość tej całej tęczy.Na ulicach tego pełno,to nie chcą się tym truć i w kinach na dużym ekranie.Co do tej "komedii",to niestety w ogóle nie śmieszna i bardzo sztuczna.Liczyłem na znacznie coś bardziej porywającego.

ocenił(a) film na 4

przewidywalny
mało śmieszny
nudnawo-przydługawy
Za parę Viola-Bocian oceniłam na 4...

ocenił(a) film na 10

A mi się podobał ten film :) Bardzo fajny aby obejrzeć na chillu, taka lekka komedia

Milena_Litwin

Chociaż dobrze płacą za takie posty? :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones