PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=628321}

To nie jest film

In film nist
6,9 257
ocen
6,9 10 1 257
7,7 3
oceny krytyków
To nie jest film
powrót do forum filmu To nie jest film

To nie jest film, wcale go nie obejrzałem i w ogóle mi się nie podobał. Myślę, że jest bardzo
zniechęcający dla Irańskich studentów i żaden z nich nie nakręci już więcej filmu telefonem
komórkowym. I dopiero teraz rozpocznie się era pięknych filmów jednowymiarowych w
formalnym obiegu. Aha ... i popieram rząd Irański. Mają rację - nie wolno kręcić takich
gniotów.

axelekoglada

trolololo a i tak widzę 8/10

ocenił(a) film na 8
kamik0

no tak a później oglądałem jego Lustro - film fabularny, który wymknął się spod kontroli i stał się filmem dokumentalnym (chociaż tak do końca to tego nie można być pewnym ;).

axelekoglada

Rozumiem, ja też dałem 7 bo wcześniej oglądałem Benny Hilla i byłem w dobrym nastroju ;)

ocenił(a) film na 7
axelekoglada

Majid Majidi, Abbas Kiarostami, Bahman Ghobadi, Asghar Farhadi, Mohammad Rasoulof, Ebrahim Forouzesh, Samira Makhmalbaf, Granaz Moussavi, Farhad Mehranfar - tę listę można jeszcze kontynuować, Zastanawiam się skąd w tych ludziach (mam na myśli irańskich reżyserów) tak wielka skłonność do robienia gniotów, których nikt nie ogląda. Wygląda na to, że powodem jest uznanie władz (wszyscy oni są docenieni w swoim kraju) i korzyści jakie są efektem tego uznania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones