PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32051}
5,7 50 599
ocen
5,7 10 1 50599
4,0 10
ocen krytyków
To nie jest kolejna komedia dla kretynów
powrót do forum filmu To nie jest kolejna komedia dla kretynów

Głupi

ocenił(a) film na 1

Dla mnie był głupi... dla mnie np. Date movie jest lepszy...

ocenił(a) film na 9
dopio

Ja mam odmienne zdanie :-), do "Date movie" podchodziłem 2 razy za każdym razem wyłączałem DVD (raz do 14 minuty dotrwałem a drugi do ok 30) mówi się do 3 razy sztuka ale nie zaryzykuję

ocenił(a) film na 8
dopio

a wg mnie on jest tak głupi że śmieszny i o to w nim chodziło.
Oglądałam go z 5 razy i za kazdym się smiałam z tego jak bardzo jest idiotyczny :)
Jest przesadzony ale nie tak jak np niektóre czesci American Pie które mnie brzydzą i są dla mnie głupie w negatywnym tego słowa znaczeniu.

ocenił(a) film na 6
kamiqa

komedia romantyczna to film ktorego zdecydowanie nie da sie obejrzec... w tym przypadku stwierdzenie takie glupie ze az smieszne nie dziala bo tam sie nie ma z czego smiac... natomiast " to nie jest..." jak na glupi film jest calkiem calkiem;).. 6/10;)

paffcio1991

tos wypalil kretynie mow za siebie ja i moi znajomi obejrzelismy komedie romantyczna po kilka razy i za kazdym razem jest smieszno lolu

stefaniak_a

Kurwa bo jesteś prymitywem -.- no nie wiem ale ambitne kino jest
hmm...ambitniejsze ;)

ocenił(a) film na 8
dopio

o nie wierzę! date movie to dopiero komedia dla kretynów. nie ma w tym filmie nic oprócz żenującego humoru.

"not another teen movie" to klasa sama w sobie. jedna z lepszych parodii ever.

i weź mi tu nie porównuj tych dwóch filmów bo to jak niebo i ziemia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones