PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32051}
5,7 50 599
ocen
5,7 10 1 50599
4,0 10
ocen krytyków
To nie jest kolejna komedia dla kretynów
powrót do forum filmu To nie jest kolejna komedia dla kretynów

Zwabił mnie tytuł, ale zażenowała pierwsza scena, a scena odnosząca się do American Beauty mnie po prostu rozdrażniła.

NIe wiem, jest lekka ale chyba nie potrafię się śmiać przy tym samym, tandetnym i obrzydliwym żarcie powtarzanym setny raz

Wiepszynka

a ja się z Tobą zgodzę.
kicz, tandeta. i nawet nie można dodać 'śmiechu warte'. strata czasu.

ocenił(a) film na 8
Wiepszynka

Hej :) no cóż, w filmie umiejętnie sparodiowano kilka tytułów, fabuła ciekawie posklejała to w całość... film generalnie nie jest głupi... :)

PS... fajne foto na blogu :):) Pozdrawiam :)
Napisz coś :) pogadamy przez forum :)

ocenił(a) film na 1
Crazy_Ivan

dzięki :) ale jeśli dla ciebie ten film "generalnie nie jest głupi", to nie wiem czy na tym forum mamy o czym rozmawiać.. :p

ocenił(a) film na 8
Wiepszynka

On JEST głupi... ale w pozytywnym znaczeniu :D:D:D, powiedz mi, czy czasem po zmęczonym dniu nie masz czasu po prostu dać na luz i pośmiać się nawet z głupoty (w większej mierze głupota w tym filmie jest wielce nieszkodliwa i wielce śmieszna). Na przykład podam Ci moją Mamę... która to nieźle bawiła się przy Tom and Jerry`m przypadkowo upolowanym na Cartoon Network.

Mam pytanko. To Twoje foto jest na Twoim filmwebowskim profilu? Jeżeli tak to jesteś (bardzo) ładna...

Pozdrawiam ciepło...
napisz coś jeszcze :) jakie filmy lubisz a jakich nie :) i nie wchodźmy na wojenną ścieżkę z powodu takiego filmu...

Crazy_Ivan

myślę, że istnieje wiele innych lekkich filmów, idealnych na leniwe popołudnia czy wieczory, które głupotą aż tak nie męczą jak ta pożałowania godna produkcja.. nie rozumiem porównania do T&J, którzy rzeczywiście bawią, a nie 'wszystko na siłę' ..
a, jeżeli chcesz podrywać Wiepszynkę, to wymyśl coś lepszego.
nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że lista jej ulubionych filmów znajduje się w jej profilu..
z pozdrowieniami.

ocenił(a) film na 8
green_gherkin

Hehehehehe... należysz do kobiet typu "rozjemczyny" zapewne... sama nie będąc ładna wyszukujesz brudy faceta, który zagaduje do innej dziewczyny. Taaaaak, miałem do czynienia z takimi dziewczynami. Samym im się nie udaje, więc robią wszystko by "uchronić" koleżanki przed jakże to złymi (w ich mniemaniu) facetami...

A może się mylę ??

Crazy_Ivan

A gdybym napisała, że i owszem, mylisz się..
.. czy to cokolwiek by zmieniło?
Upartyś, argumentów nie przyjmiesz - daj sobie spokój, jeżeli zamiast odpisać normalnie już mnie pojeżdżasz. Wydaje mi się to nieco dziecinne.
Łatwo zakładać, że dziewczyna mająca cokolwiek do powiedzenia, krytukująca, to z pewnością garbata wiedźma.
Tak najprościej.
A przecież nie wynajdywałam żadnych 'brudów', jak to określasz - zauważyłam jedynie, że zadajesz bezsensowne pytania. Jak myślisz - dlaczego istnieje opcja taka jak 'dodaj film do ulubionych'?

ocenił(a) film na 8
green_gherkin

Ojj... nie koniecznie wiedźma... tu chodzi o charakter... poza tym, chciałem sobie pogadać a nie szpiegować :D:D:D:D

pozdro

Crazy_Ivan

tu się nie robi nic innego, tylko rozmawia.. po to są te komentarze całe :>
a 'szpiegowanie' czasem użyteczne..

użytkownik usunięty
green_gherkin

Jakie rotfle z was są... bo lole to już były!

Nie ma jak SPAMOWAC hormonami na forum filmowym!

Wiepszynka

Film ... jakby to pewiedzieć ... jak dla mnie nie najlepszy ... taki ... dziwny, miejscami tandetny, głupawy ...
Ale miał też plusy ... Nie był aż tak strasznie denny, kilka rzeczy z których można się pośmiać, oglądnęłam do końca ...
Jak dla mnie przeciętniak ...

Wiepszynka

ja tam czasem lubie obejrzec takie "cos", posmiac sie mozna, nie jest to kino ambitne ale od czasu do czasu przy piwie mozna ze znajomymi obejrzec...

ocenił(a) film na 2
k_8guru

"powiedz mi, czy czasem po zmęczonym dniu nie masz czasu po prostu dać na luz i pośmiać się nawet z głupoty (w większej mierze głupota w tym filmie jest wielce nieszkodliwa i wielce śmieszna)"

Oczywiście że tak, ale z tej głupoty to nawet się śmiać nie można- pozostaje jedynie rozpacz!!!

ocenił(a) film na 4
Wiepszynka

Film fajny, śmieszny, ale za pierwszym razem.
Generalnie, poniżej moich oczekiwań. ;)

ocenił(a) film na 2
Luk_3

jak ktoś ładnie przede mną stwierdził film głupota męczy, komedia to jednak najtrudniejszy gatunek filmu.
śmieszyc głupota tez trzeba umieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones