PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32051}
5,7 50 599
ocen
5,7 10 1 50599
4,0 10
ocen krytyków
To nie jest kolejna komedia dla kretynów
powrót do forum filmu To nie jest kolejna komedia dla kretynów

Jak na parodię znanych filmów o nastolatkach, zdecydowanie beznadziejny, pozbawiony oryginalnego humoru i pełen tekstów które rozśmieszą tylko odmóżdżone dzieci. Poza kilkoma scenami które były w miarę zabawne, reszta pozostaje w tyle i to w złym, typowo amerykańskim guście.

ocenił(a) film na 3
Hans Gunsche 66

Zgodzę się w zupełności i dodam jeszcze, że wiele scen mających wzbudzać śmiech, u mnie wywoływało raczej zniesmaczenie.
Niszowa produkcja, którą obejrzałem od niechcenia w telewizji i nikomu nie polecam.

mk34

Nie oglądałam filmu, ale łał - zwolennicy niszowych produkcji właśnie by Cię znieśli do rzeki na rogach :P.

Hans Gunsche 66

Dokładnie to samo zdanie mam o tym filmie i dodam jeszcze że nie dotrwałem do końca przy nim niestety.

ocenił(a) film na 1
Hans Gunsche 66

Zgadzam się całkowicie. To jakieś nieporozumienie. Obejrzałam do końca, ale został ogromny niesmak bo tym bardzo nietypowym (negatywnie) humorze.

Hans Gunsche 66

Czy ja wiem? Może to rzeczywiście, spora dawka niewyszukanego humoru ale się tu spodziewać? Od dystansu do życia głowa nie boli - boli od krzywienia michy przy niesmacznych żartach... Wiem coś o tym.

ocenił(a) film na 6
Hans Gunsche 66

Mi tam się film podobał. Może nie było aż tak wiele śmiesznych momentów, ale też nie najgorszych.

użytkownik usunięty
Hans Gunsche 66

Ja tam "odmóżdżona" nie jestem, a zawsze chętnie wracam do tego filmu.

ocenił(a) film na 1
Hans Gunsche 66

Jak dla mnie to za wiele w tym filmie o bzykaniu, penisach itp.
Oglądałam całkiem sporo różnych komedii (mądrzejszych i głupszych) ale ta zdecydowanie nie przypadła mi do gustu

Hans Gunsche 66

mylisz się !

Hans Gunsche 66

mi rowniez sie podobal ze wzgledu wlasnie na taki sarkastyczny humor jaki tam jest. jestem zwolennikow takich filmow poniewaz dosc mam komedii w stylu louis de funes i innych w ktorych glownym powodem zartow sa jakies tam wpadki. a dodatkowo powiem ze wiekszosc filmow z gatunku: parodia przedstawia ten typ humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones