PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32051}
5,7 50 599
ocen
5,7 10 1 50599
4,0 10
ocen krytyków
To nie jest kolejna komedia dla kretynów
powrót do forum filmu To nie jest kolejna komedia dla kretynów

Wyłączyłem ten film po niecałych 5 minutach oglądania. Kto nie ma więcej niż 14 lat niech nawet sobie tym filmem nie zawraca głowy. Film z serii najgorszych amerykańskich komedii o wibratorach i nastolatkach. Dno, dno i jeszcze raz dno.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
bykar

Wibratory, wypróżnianie się, bekanie rzyganie i puszczanie bąków - oto poczucie humoru w wydaniu amerykańskim. Nie poleca się spożywania posiłków w trakcie oglądania - grozi rozstrojem żołądka.

ocenił(a) film na 2
agneszko

Żenujący poziom "komedii". Potwierdzam co napisano wyżej, możecie tym tworem wrogów katować...

ocenił(a) film na 2
Apiseq

W dodatku większość motywów i scen zerżnięta z innych "komedii" tego typu.

ocenił(a) film na 9
Nen89

bo to jest właśnie parodia tych komedii...

ocenił(a) film na 6
Nen89

No przecież to jest parodia tych wszystkich idiotycznych komedii... Na serio nie widzisz tego?

ocenił(a) film na 1
yossarian84

Parodia? Tak idiotycznego filmu nie widziałem dawno. Obejrzyj Facetów w Rajtuzach albo Kosmiczne Jaja. To są prawdziwe parodie.

ocenił(a) film na 6
rock79

Nie musisz mi pisać, żebym oglądał filmy, które znam od 20 lat :-). Są parodie lepsze i gorsze.

ocenił(a) film na 1
yossarian84

Tak, tylko, że ten film jest po prostu beznadziejny, głupi, prymitywny a co najwyżej wywołuje uśmiech politowania.

ocenił(a) film na 6
rock79

No spoko, nie będe się kłócił, bo nie jest to film, o który warto się sprzeczać :-) Mnie nawet rozbawił.

ocenił(a) film na 1
yossarian84

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
agneszko

Ale to bardziej chodzi właśnie o parodiowanie takich "gagów", których pełno w hurtowo robionych komedyjkach

ocenił(a) film na 6
bykar

Zacznijmy od tego, że to nie jest zwykła komedia, a parodia. Jak nie lubisz oglądać parodii, to nie oglądaj, ani nie oceniaj... Moim zdaniem całkiem śmieszna. Swoją drogą pewnie jak widzisz, że w filmie jest(jako tako, bo nie pokazują tego) sex/masturbacja to od razu film odrzucasz, no nie ?

FiliTV

Sugestię by nie oceniać filmów na portalu dotyczącym filmów, uważam za nieporozumienie.

Od siebie dodam, że ten film był by całkiem znośny, gdyby nie był tak obsceniczny.

ocenił(a) film na 2
FiliTV

Najsłynniejszymi kinowymi parodiami były w zasadzie wszystkie filmy z Leslie Nielsenem, czy pierwsze "Straszne Filmy". Tam karykatura słynnych produkcji była mocno nakreślona, pozycje te śmieszyły, bo ich twórcy brali na warsztat w zasadzie same poważne, ciężkie filmy, i głośne horrory, przez co rodził się komiczny kontrast. Tutaj mamy nawiązania w zasadzie do samych komedii (jedyna aluzja to poważnego kina dotyczyła "American Beauty" może "Szkoła uwodzenia") przez co ciężko twór ten nazwać parodią. To bardziej pastisz bazujący na innych śmiesznych (lub nie, to już kwestia gustu) pomysłach przewijających się przez kino.

@Znawco kina
Parodiować komedię to jak czyścić mydło.

Nen89

Oczywiście że to jest parodia przede wszystkim komedii młodzieżowych lat 80 i przede wszystkim filmów które reżyserował ś.p. John Hughes(nawet szkoła w tym filmie nazwana jest jego nazwiskiem)występują również w tym filmie aktorzy już teraz dorośli z tamtych lat,
Kto ogladal filmy USA z tamtego okresu będzie wiedzial o jakie konkretne filmy chodzi.
Jednak film dla mnie średni jak na komedie-parodie,obejrzałem tylko dla sentymentu lat 80 i moich ulubionych filmów które nakręcił John Hughes ;)

ocenił(a) film na 2
entregado66

Parodia to uczynienie czegoś poważnego satyrycznym, humorystycznym. Komedia nie może być, według mnie, pozycją wyjściową parodii. Oczywiście, analogia, którą wskazałeś jak najbardziej zauważalna.

Nen89

Naprawdę nie może być parodii komedii?;)w taki sposób sie nad tym nie zastanawiałem no ale faktycznie tak jakby tak się wgłebić na poważnie to masz racje;)w takim razie ten film nakręcili jakby w chołdzie dla komedii młodzieżowych z lat 80.
Ale można wymyślić coś takiego jak,, parodia komedii,,;)
Analogia jest zauważalna ale tylko wtedy gdy ludzie ogladali wszystkie te filmy do których jest nawiazanie,tak samo jak nieraz zdumiony jestem tym że ludzie ogladaja jakąś parodię ale nie wiedzą z czego sie smiać ponieważ nieogladali filmów do którego dana parodia nawiazuje;)a potem jeszcze oceniają że to dobry film;)

entregado66

Mnie na przykład niezbyt to śmieszyło i tu pojawia się kwestia tego, że komedie trudno ocenić.

FiliTV

Kosmiczne jaja, faceci w rajtuzach - to są parodie. To jest jakaś totalna porażka.

ocenił(a) film na 5
bykar

Znacznie lepiej wyglądała w okularach ;)...

ocenił(a) film na 7
bykar

W moim odczuciu - świetna komedia "do cholery" :)

bykar

to nie jest kolejny film w stylu "American Pie", tylko parodia tego typu komedii - mogłeś nie zauważyć, skoro wyłączyłeś film po 5 minutach. to tak jakbyś oceniał "Straszny film" w kryteriach horroru

ocenił(a) film na 1
efka93

To, że film maił być parodią w zamierzeniu reżysera nie znaczy, że mu to wyszło. To jest film dla kretynów ale z pewnością nic śmiesznego w nim nie ma.

bykar

Każdy kraj ma inny humor. Naśmiewanie się z tego jest oznaką ignorancji. Nie każdy potrafi go zrozumieć, ale polaczki i tak będą wyzywać takie filmy. Komedie są kwestią wyboru. Mnie śmieszy to, innego śmieszy tamto. Tak to działa to.

The_Fallen

oczywiscie niech nikt sie nie obrazi za tego polaczka....to tylko miało podkreslicc pewną rzecz.

The_Fallen

I tu nie masz racji bo według mnie właśnie polacy są bardzo uniwersalni i raczej lubimy wszystkie typy komedii z różnych krajów a że jedni bardziej a drudzy mniej to inna sprawa...ogólnie w polsce ogląda się komedie z anglii czyli wiadomo specyficzny humor brytyjski,francji,rosji,USA,czeskie tak samo a nawet z niemiec których ja nie trawie;)i tak naprawde to raczej ludzie z innych krajów są w tych sprawach bardziej konserwatywni i nie są tacy otwarci jak polacy,z drugiej strony trudno jednak obcokrajowcowi zrozumieć polskie komedie nawet niewiem jak doskonałe.
A w przypadku tej komedii o której jest wątek to tak jak napisalem wyżej, to jest komedia tylko dla wąskiego grona wielbicieli komedii lat 80.i jeszcze raz napisze to samo,
,,Ten film jest dla mnie średni jak na komedie-parodie,obejrzałem tylko dla sentymentu lat 80 i moich ulubionych filmów które nakręcił John Hughes ;)

entregado66

mimo to trudno ocenic komedie

The_Fallen

tak jak każdy inny gatunek filmowy...mimo to

ocenił(a) film na 1
bykar

O mało nie zwróciłem ostatniego posiłku oglądając to "coś". Nie wiem kogo cieszą takie gnioty...

ocenił(a) film na 10
VASIMR

Ale to pastiż

ocenił(a) film na 10
bykar

Dlaczego? Punktują głupoty z hurtowo realizowanych komedyjek "dla młodzieży" bardzo trafnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones