PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10025114}

To nie koniec

It's Not Over
3,5 162
oceny
3,5 10 1 162
To nie koniec
powrót do forum filmu To nie koniec

opis

ocenił(a) film na 4

Tajemnicze zaginięcie Maxa burzy poukładany świat jego ukochanej. Gdy Sarah wraca do pustego mieszkania, nie spodziewa się, że tragedia wisi w powietrzu. W poszukiwania włączają się zaniepokojeni rodzice mężczyzny, którzy twierdzą, że kobieta ma coś wspólnego z tym zniknięciem. Nikt do końca nie wie co stało się wydarzyło, a prawda, która wyjdzie na jaw, nie będzie należała do najprzyjemniejszych.

wiecznie_zly

Fajny opis, ale ocena 10 za ten kicz?

ocenił(a) film na 4
perun_6

sorki, sam sie pozniej skapnalem, ze walnalem byka, ale nie moglem juz tego cofnac

wiecznie_zly

Nie pier.... Każda ocene mozesz zmienic w każdej chwili!

ocenił(a) film na 4
nunx

ale jak?

ocenił(a) film na 5
wiecznie_zly

Normalnie, klikając na te gwiazdeczki z ocenami.

ocenił(a) film na 4
Wujek_Sylwek

dzieki nie wiedzialem, ze tu mozna jeszcze raz kliknac w te gwiazdki, bo na portalach gdzie ogladam filmy i je oceniam tego sie nie da zrobic drugi raz

ocenił(a) film na 5
wiecznie_zly

Ach, oni to ciągle zmieniają działanie tej witryny. Na przykład kiedyś uaktualniał komentarze jak się wystawiło ocenę po skomentowaniu. A teraz chyba tego nie robią.

Mnie się mój powyższy komentarz wyświetla bez oceny, zobaczę, czy ten będzie miał ocenę.

Z kolei Twój komentarz wyświetla mi się z Twoją starą oceną 10 na stronie głównej filmu a z nową oceną 4 na stronie z forum filmu.

ocenił(a) film na 5
wiecznie_zly

No i sprawdziłem: jak tylko wstawiłem nowy komentarz to pojawiła się ocena i przy starym komentarzu i przy nowym.

ocenił(a) film na 4
Wujek_Sylwek

u mnie na glownej jest juz 4, dzieki za pomoc, pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones