PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587358}

To tylko seks

Friends with Benefits
6,7 214 192
oceny
6,7 10 1 214192
5,2 13
ocen krytyków
To tylko seks
powrót do forum filmu To tylko seks

A ja sie zgadzam w 100% z osobami który mfim sie nie podobał! Tak zenującej komedii dawno nie oglądałam! ba nie oglądam własnie! ale zostałam zmylona lepsza ocena tego filmu? i co? Rozczarowanie, bo ani humoru,ani walorow estetycznych (przystojni aktorzy , piekne aktorki), żenada i ubóstwo.. naprawde dawno sie tak nie wsciekłam, że tak dałam sie nabrac! Film tylko dla amatorów osób w nim grających i innym radze ominąc szeroki łukiem - strata czasu!!! PS. Uroda to kwestia gustu,ale tak niedobranej pary nie widziałam od wieków!!! Timberlake wyglada jak uczniak kolegu,a jego partnerka jakby uciekła z planu jakiegoś filmu Bolywood..
NIESMAK POZOSTAŁ...
PS 2 dla przykładu cytat z filmu "na miare Oskara" - ".. Kunis mówi w łózku: jak ty sie nie ogolisz tu , to ja sie nie ogolę.. tam.." to wlasnie próbka wspanialego i lotnego poczucia humoru tworców filmu .. mniej niż zero..:)

ocenił(a) film na 8
gabrielka_k

Film jest znakomity kwiatuszku, ale tylko dla dojrzałych kinomanów.. Dla rozhisteryzowanych nastolatek jest po prostu za trudny.

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 2
HRA

Witaj :) no cóz, na wstepie wypadałoby mi dowiedzieć się,co w Twoim mniemaniu znaczy twierdzenie "dojrzały kinoman":)

Z filmem jest podobnie jak z ksiazka.. kazdy inaczej ja odbiera za pomoca swoich subiektywnych odczuc, kazdy bierze z niej cos innego dla siebie i kazdy patrzy na nia przez włąsny pryzmat. Mi ten film praktycznie nic nie dał...a film dac moze sporo a sa i takie które wiele na raz.. stad moje rozczarowanie..
Przyznaję,iz być moze moj post był zbyt emocjonalny (faktycznie jesli chodzi o film,to nie ma sie czym emocjonowac ;) Po prostu jakos udzieliła mi sie atmosfera dyskusji o filmie, a przyzwyczaiłam sie juz do tego iz na Filmwebie przewaznie scieraja sie skrajne opinie od bezkrytycznego uwielbienia po totalne potepienie :) :) :)
Nie wiem co w tym filmie jest tak trudnego,ze nastolatka miałaby problem ze zrozumieniem jego treści, jakikolwiek podtekst w niej by sie zawierał..i tak jak pisałąm film moze sie po prostu nie podobac. Ja przynajmniej napisałam dlaczego..no cóz, jak widac w Twojej ocenie jestem na ten film za głupia :) jest tylko dla mądrych głow, a tacy jak ja,czyli ci,którzy oczekują od komedii,ze rozśmieszy a od romantycznej ze choc troche wzruszy to sie nie znaja ;)
Tak czy inaczej mysle,iz dyskusja o tym akurat filmie nie warta zachodu.. załuje bardzo czasu zatrzymanego na pisaniu o nim i wiecej go na to akurat dzielo marnowac nie zamierzam :)
Pozdrawiam również bardzo serdecznie! :)

PS. Miło było odwiedzić Twoj profil,czesto dzieki temu 'wyławiam jakis ciekawy stary film ' :) papa!

ocenił(a) film na 8
gabrielka_k

Wyjątkowo mnie Waćpanno zaskoczyłaś. Jesteś miła i uprzejma, a do tego potrafisz jasno i logicznie wytłumaczyć o co ci chodzi.

Wybacz mi tą " rozhisteryzowaną nastolatkę" ot żart to tylko.

Zupełnie się z tobą nie zgadzam co do filmu, ale Twoja odpowiedż bardzo mi się podobała. Jesteś perełką Gabrielko.

Pozdrawiam jeszcze serdeczniej.

HRA

hahahaha HRA widzę że miotasz swoje bluzgi w obronie takich arcydzieł kina jak "To Tylko Seks" ahahaha i ty śmiesz dyskutować na forum Gry o Tron albo narzekać na poziom dyskusji na FW? Żałosny jesteś dzieciaku...

ocenił(a) film na 8
White_T

Juz po raz wtóry informuję Pana, że szanowny Hra: człowiek uprzejmy i kulturalny, znawca kina i literatury a jednocześnie niezwylke przystojny kawaler nie wdaje się w polemiki z żałosnymi internetowymi bytami.

Prosze szukać sobie interlokutorów na własnym mariańskim poziomie. Będzię to trudne w Pana przypadku, ale kogoś z pewnością w końcu Pan znajdzie.

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 7
HRA

Żałuję, że nie mogę przy tej wypowiedzi kliknąć "Lubię To!"

Co do filmu, to ot lekki, fajny pomysł na spędzenie nudnego wieczoru. Kolejna komedyjka z happy end'em.
Mi się podobało, podeszłam do tego filmu z takim nastawieniem, obejrzałam, nie zostałam zawiedziona.
A do tego mogłam patrzeć na piękną Milę Kunis. :D

ocenił(a) film na 8
trescannelle

Dzięki wielkie.

Ach ta Mila. Mrrr.......

ocenił(a) film na 2
HRA

"kliknąć lubię to" :D :D :) :) cóz za komplement :) ach ta wszędobylska i wszechogarniająca mózgi komercja..;) Waćpan strzeż się lub ciesz się :) to chyba początki fanklubu :)

ocenił(a) film na 8
gabrielka_k

pochopne wnioski Waćpanno wyciagasz; ot uprzejmość zwykła, a Pani Trescannelle okazała sie nad wyraz miłą osobą. Uwierz mi , że jest na Filmwebie sporo sympatycznych ludzi

Jesli chodzi o filmwebową pocztę to jest ona nadzwyczaj nieprzyjemna w użytkowaniu. Korzystam z niej tylko wtedy, kiedy chcę wysłać wiadomość prywatną, taką bardziej osobistą .

ocenił(a) film na 2
HRA

Ależ oczywiście ze jest sporo miłych ludzi i nie tylko na FilmWebie zaprawdę :) ale ja nie o tym przecież :) ot taki sobie żarcik z lekka :) i "przygryzka" do niezbyt lubianego FB :)

ocenił(a) film na 2
HRA

Hra (???)czy do Ciebie mozna jakos napisać? probowałam przez profil filmweb ale sie nie udało... widac ze nie czesto tu bywam :)
Raz napisałam ze coś mi sie nie podoba i zrobiła aie afera :) pisanie tu to jak wtykanie kija w mrowisko :) ech..
Chetnie skorzystam z podpowiedzi :) oczywiscie odnosnie skutecznego przesłania wiadomosci :)

ocenił(a) film na 8
gabrielka_k

Już jestem Gabrielko. Zimowa drzemka sprawiła , że troche mnie tu nie było, ale już wstałem:rześki i radosny jak skowronek.

p.s. jak widzę moje podpowiedzi już nie są potrzebne.

ocenił(a) film na 8
gabrielka_k

jakie to bylo slowo i na którym forum? Toś mnie zaintrygowała.

ocenił(a) film na 9
HRA

Zgadzam się z tobą,film jest znakomity.. Lecz jak wiadomo,każdy musi go zrozumieć i znaleźć w nim sens,nie wszyscy to potrafią . :)

gabrielka_k

Tak, mnie też niesamowicie zaskoczyłaś. Odpisując "temu komuś/czemuś" na "kwiatuszka", jeszcze w takiej ilości i z tą sympatią... : ) Wyrazy uznania... i niezrozumienia. tym bardziej patrząc na "znajomych" w profilu... : ] No, ale ok. Niemniej fajnie, że jesteś. : ))

ocenił(a) film na 2
HRA

haha, no to sie usmiałam. moze ktos mnie olsnic dlaczego ten film jest "TRUDNY"?

Hania_19

Nie jest trudny, jest zabawny, uroczy i po prostu inny. Mi się film bardzo podobał, Kunis i Timberlake stworzyli wspaniały duet na ekranie. Moim zdaniem jest wiele przesłodzonych, nudnym komedii romantycznych ale ten do takich nie należy.

ocenił(a) film na 2
Claudia_9513

to bylo w odpowiedzi do postu uzytkownika "HRA"
ta moze i nie jest przesłodzona, ale nudna jak flaki z olejem i przewidywalna tak bardzo, ze az boli
ciezko ocenic umiejetnosci aktorskie, bo te role ich nie wymagały

ocenił(a) film na 8
Hania_19

a to wcale nie jest śmieszne. Niektórzy przy Bolku i Lolku potrafią się pogubić.

i niech mnie tu Hania od użytkowników nie wyzywa i nie wymaga , żebym Hanię olśniewał. Proszę jeszcze raz obejrzeć ten znakomity film, a może w końcu coś Hania załapie.

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 2
HRA

nie zamierzam marnowac czasu na cos takiego i tak ledwo dotarłam do konca oglądając to. mozesz dokładnie powiedziec dlaczego ten film jest znakomity??

ocenił(a) film na 3
Hania_19

nie powiedziałabym, żeby ten film był jakichś wysokich lotów, ot komedia do oglądnięcia, do pośmiania się nic więcej. jakiejś super historii nie ma, przesłania tez żadnego, nie widzę tutaj żadnego kina ''wyższych lotów'', chociaż mnie się podobał, JT nadaje się tylko do takich roli, gdzie nie musi się specjalnie napracować, żeby wyglądać. A Kunis to taka aktorka, że z braku laku się nada. : )

ocenił(a) film na 2
ephsupportpl

dla mnie nawet nie jest ten film nawet do posmiania, nuda

ocenił(a) film na 2
Hania_19

Haniu dzięki za wsparcie! :) *)

ephsupportpl

Nie jest wysokich lotow, ale 10tke wystawiasz?

ocenił(a) film na 5
HRA

Zes pojechal(a) z tym tekstem o dojrzalych kinamanach.

gabrielka_k

Odpowiem Ci drogie dziewczę iż za krótko żyjesz na tym świecie...:)
Film nie wybitny ale dobry na tle komedii romantycznych.
Argumenty które podniosłaś, niestety działają na Twoją niekorzyść - "kwestia gustu", prawda?
I pomimo iż nie przepadam za w/w aktorami to jednak czuć nutkę zazdrości, niespełnienia...prawda??:)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 2
djembe

Rozbawiłam sie nieco :) :) :) O jaka zazdrość i niespełenienie jestem posadzana? i dlatego tylko ,ze nie przypadł mi do gustu akurat ten duet? Kazdy patrzy przez pryzmat siebie.. cóż więc chyba u Ciebie cos musi byc na rzeczy, skoro przychodza Ci na mysl takie insynuacje :)
Zabawne .. zaiste zabawne :) Raz napisałam ze coś mi sie nie podoba a tu taka afera :) Masakra.. chyba dlatego nie che mi sie udzielac na tym forum. A i jak obrażasz, to prosze z przyzwoitości nie pozdrawiaj. Bywaj!

gabrielka_k

Dalsza argumentacja nie ma sensu, po idziemy w poziom piaskownicy "głupi jesteś! Nie to Ty głupi jesteś!"
Przytoczę tylko:
"Tak czy inaczej mysle,iz dyskusja o tym akurat filmie nie warta zachodu.. załuje bardzo czasu zatrzymanego na pisaniu o nim i wiecej go na to akurat dzielo marnowac nie zamierzam :)" i niech tak pozostanie.
Bywam!

ocenił(a) film na 2
djembe

No tu się akurat zgadzamy :) Wszystkiego dobrego! G.

gabrielka_k

Najlepsze argumenty to te o zazdrosci haha

gabrielka_k

Nareszcie znalazł się ktoś kto ma jaja i odważył się powiedzieć, że cesarz jest nagi!!!
Dla mnie to również niezwykle żenująca opowieść, z akcją wartką jak rzeka smródka porośnieta chaszczami.
Zaskoczeniem natomiast był fakt, że przemierzyłam sterte pozytywnych tematów w komentarzach, by wreszcie natrafić na jakąś krytykę. Nie rozumiem skąd, aż tyle pozytywnych opini??? Rozumiem, że wielu może sie to podobać, ale liczba entuzjatów tego filmu(choć nawet na to miano niezasługuje ów obraz) mnie przeraża \(O.O)/

Klaudia_Anastazja

Ja wlasnie nie czaje jak temu czemus mozna wystawic 10tke

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones