PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=587358}

To tylko seks

Friends with Benefits
6,7 214 171
ocen
6,7 10 1 214171
5,2 13
ocen krytyków
To tylko seks
powrót do forum filmu To tylko seks

beznadzieja

ocenił(a) film na 3

Nie dotrwałem do końca. Zero treści. I ta przemądrzała, szczekająca Jamie/Kunis. Nie trawię takich kobiet. A Timberlake niech zostanie przy śpiewaniu, bo żaden z niego aktor.

ocenił(a) film na 8
uziel75

A ja zupełnie odwrotnie niż szanowny Uziel75. Takie kobiety jak Kunis to po prostu uwielbiam wyjątkowo. A na swoje usprawiedliwienie dodam, że ja w ogóle bardzo lubię kobiety. Ot ,taki dziwak ze mnie

Bardzo przyzwoita komedia romantyczna. Polecam

HRA

Zupełnie odwrotnie, jak szanowne coś o nicku: "HRA". Film dno i tak zostanie. Nie podoba się? Nie czytaj ;>
Jeśli boli? Jest lekarz! Proste? Nie? To jest specjalista od tego :)

ocenił(a) film na 8
RazzleMan88

ależ panieneczka histeryzuje, Pewnie znowu była pała w szkole. Proszę tego nie zwalać na Szanownego HRA

HRA

Dalej ryczysz i nie możesz pogodzić się z życiową niedolą i udręką? To że w życiu nic tobie nie wychodzi, nie musisz z tym przylatywać tutaj :)
Zacznij myśleć dziecino, bo logiczne myślenie u Ciebie wymarło ;**

ocenił(a) film na 8
RazzleMan88

Pałą rzyć przetrzepać się Panience powinno za takie pyskowanie. Tak to jest jak rodzice pacha skąpią.

HRA

Ps: To temat, w którym autor poruszył dobrą kwestię, że film jest do bani i tyle, moje zdanie jest takie same :)
Nie podoba się? Idź sobie do innego tematu, gdzie chwalą ten gniot ;>

ocenił(a) film na 8
RazzleMan88

Jaki autor ? Zwykły gnom. Zupełnie ci się we łbie poprzewracało.

HRA

Paraliż mózgu Cię dotknął? :)

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Czy ta strona nie jest po to żeby dyskutować? Każdy ma własne zdanie na temat filmu, a ty najwidoczniej masz problem ze sobą i własnym ego skoro nie potrafisz tego zrozumieć. A jeśli już naprawdę musisz pisać takie beznadziejne teksty to stwórz własną stronę pod tytułem: "Jak ktoś ma inne zdanie to się posikam i go zjadę jak przedszkolak"

Anabris

Frytki do tego? Z majonezem może?
Nie wiesz o co chodzi i wciskasz swoje trzy grosze, a potem się dziwisz, że od ludzi po pysku dostajesz :)
Problem masz ty, skoro poruszasz tematy, które zakończone były prawie pół roku temu.

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

nie wolę z keczupem :P
Temat może i zakończony pół roku temu ale najwidoczniej ty się nadal nie zmieniłeś( co widać powyżej). Od kiedy to dostaję od ludzi po pysku( i od kiedy posiadam taką część ciała?) ? Nie mierz ludzi swoją miarą bo może tylko tobie dostaje się po twarzy (ups. nie wiesz co to) od ludzi za wyrażanie własnego zdania( a nie to nie ty, ty dostajesz za swoje beznadziejne zachowanie i samouwielbienie ) :D

Anabris

Paraliż mózgu nieźle wychodzi na zewnątrz. Czytaj, a jeśli nie potrafisz, wróć się edukować, a jeśli to nie pomoże... cóż... za późno. Jeśli nie potrafisz zrozumieć mojego postu, cóż, coś nie tak :)
A żeby było niemiło, to ty zaczynasz, więc potem nie płacz :)

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

I znowu ta sama płyta zmień ją bo ci się porysuje, przykro mi że twój paraliż mózgu tak ci dokucza :) . Ja nic nie zaczynam ja tylko wyrażam własne (jak to powiedziałeś) "niewyedukowane" zdanie .

Anabris

1. Nie czytam tego co piszesz :)
2. Ciebie to zacznie dobijać od wewnątrz (O zgrozo).
3. Frytki smaczne? Fajnie, cholesterol + 20 we krwi (Ło makto).
4. Jak pogoda?
5. Postaraj się bardziej :)

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

1. czytam to co piszesz
2. nie nie zacznie bo czym tu się przejmować (o zgrozo)
3. jestem za młoda na przejmowanie się cholesterolem więc owszem smaczne
4. pada a u ciebie?
5. dla ciebie nie chce mi się :)

Anabris

1. Nie czytam tego co piszesz :)
2. Ciebie to zacznie dobijać od wewnątrz (O zgrozo).
3. Lepiej siłownia.
4. Pada deszcz.
5. Postaraj się bardziej :)
6. Nie wyszło :)

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

1. widać że nie czytasz bo się powtarzasz :)
2. znowu płyta się zacięła nie martw się kupię ci nową na urodziny :D
3. Można i to i to
4. Niech pada jak najdłużej ^^
5. Już pisałam że mi się nie chce (czy mam zwidy)
6. co ci nie wyszło? Nauka ciętej riposty. Nie martw się już raczej nic ci nie pomoże (po co marnujesz czas)

Anabris

Fascynujące. Wspaniałe. Niesamowite. Szokujące. Olśniewające... A... wybacz, to o moich postach, a co u Ciebie? :)

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Wow ale ty umiesz sobie podnieść samoocenę, szkoda tylko że masz do tego niesamowite, złudne wrażenie rzeczywistości. A samouwielbienie razi po oczach. Sam wymyślasz te teksty czy ktoś ci za to płaci(powiedz żeby poniósł płace bo jakieś takie słabe ci wychodzą).
U mnie jak zwykle pada, ale ogólnie jest całkiem miła atmosfera :)

Anabris

A ty dalej tutaj? Pisz, pisz, ja nie czytam dalej ;)
Czemu? Bo po prostu zaczynasz, a potem płaczesz jak ktoś da w pysk (twarz, w twoim przypadku).
Brzydka pogoda nie? :)

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Już chyba wszyscy odkryli, że nie umiesz czytać, więc nie musisz już udawać nie przejmuj się są jeszcze różne kursy :)
Miałam bym płakać z powodu Ciebie? Chyba tylko i wyłącznie dlatego że jesteś żałosnym człowiekiem i nic ci nie pomoże.
Ja lubię jak pada, wtedy mniej idiotów (czyt. Ty) wychodzi na zewnątrz i nie trzeba ich oglądać.

Anabris

Fascynując, mów mi dalej :)
(Oczywiście ja dalej nie czytam).

ocenił(a) film na 7
RazzleMan88

Ale ja już nie mam ci nic do powiedzenia jesteś bęcwałem i tyle co tu dużo mówić.
Pozdrawiam i mam nadzieję że nie zobaczę już nigdzie twoich badziewnych postów :)

Anabris

Aha.

RazzleMan88

Ty dziewczyno masz jakieś problemy na tle psychicznym?

Wayland

Widzę, że niezrównoważone intelektualnie, ograniczona w swym maleńkim życiu osóbka (HRA) zrobiła nowe konta, proszę... wyjdź, bo Ci się to nie udaje. To że nie masz jakiejś połówki mózgu, nie mój problem ^^

Wayland

A z tego co widzę, filmy które oceniłaś/eś na 10/10 są powalające :D
Gratulacje :D Ahahahah :)

RazzleMan88

Dziękuję : )

Wayland

Proszę człowieku "uzależniony od emotikonów" :)

uziel75

Zgadzam się z powyższym wy-mówcą. Film dobry 7,5/10 . Ale , kurde , jeżeli Timb źle zagrał według szanownego Uziela75, to zapewne Ekscelencja zagrała by tam lepiej. ;)

ocenił(a) film na 3
BezkrytycznyKrytyk

"Ekscelencja"? Masz na myśli mnie? Napisz swoją opinię o filmie i zakończ komentarz. Wycieczki osobiste są nie na miejscu.

ocenił(a) film na 8
uziel75

To czemu Szanowny Uziel sam takowe wycieczki robi?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
HRA

To nie wycieczka osobista. Timberlake jest osobą publiczną. Ja nie. On, jego aktorstwo i film, w ktorym gra, są przedmiotem dyskusji. Moje umiejętności natomiast nimi nie są. Nie jestem aktorem i nie zabieram się za granie w filmach, więc nie widzę powodu, żeby wstawiać mnie do filmu zamiast Timberlake'a. Ot co. Natomiast uważam, że Timberlake dobrze śpiewa. Nie mówię, że jest całkiem do niczego, ale nie pasuje mi jego postać w flimach. Mam prawo, żeby taką opinię wyrazić i Szanowny BezkrytycznyKrytyk może się z tym zgodzić lub nie, ale nie powinien odnosić tego do mnie osobiście.

ocenił(a) film na 6
uziel75

ja tak tylko w kwestii formalnej kolego udziel75: Timberlake jest piosenkarzem czy też aktorem w tym filmie a więc osobą powszechnie znaną a nie osobą publiczną- nie piastuje publicznej funkcji.

ocenił(a) film na 3
biper_bidon1

Fakt, masz rację. Mimo wszystko jest osobą, która z racji swojego zawodu wystawia się na publiczną ocenę, tym samym krytykę. (Mój nick to "uziel", a nie "udziel") ;)

uziel75

Z HRA (tym czymś co ma w avatareze miśka) nie ma co dyskutować. Tylko swoją opinię tutaj wstawiasz i to wszystko, powinno się to szanować. Ale to coś HRA ma raczej pewne braki w toku rozumowania i nie potrafi odróżniać płci, a na dodatek jest to szczylowate dziecko, które pyskuje :)

Pozdrawiam.

uziel75

tez nie lubie takich postaci; kunis i timb scigaja sie w wymyslaniu dowcipnych cietych i inteligentynych ripost, wychodza z tego tylko sztuczne dialogi gdzie wiecej formy niz tresci, ckliwy i zewny watek biednych poszkodowanych przez rodzicow w dziecinstwie ludzi biznesu, daleko temu do rzeczywistosci...

uziel75

Tu się zgodzę w 100%!
Timberlake to aktor od siedmiu boleści.
Ta aktoreczka... proszę... też nie potrafi grać.
Film płytki.

ocenił(a) film na 8
RazzleMan88

Niezła recenzja jak na gimnazjalistkę.

HRA

Nadal nie potrafisz myśleć? Zacznij się edukować nieuku!
Spójrz na mój nick! Boże a potem dziwić się, że tylko takie dzieci to wagary, ćpanie i flaszki, zamiast książek!
Raz jeszcze: MYŚL!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Ha, tylko na tyle Cię stać? Takie hasełka to rzucamy sobie wzajemnie z babcią ;>

ocenił(a) film na 8
RazzleMan88

Biedna babcia. Musi znosić taką obłudną żmijkę.
Skąd ty jesteś rozpuszczony bachorze?

HRA

Z miejsca, gdzie edukacja i kultura osobista, oraz wolne zdanie jest dozwolone, a krytyka pyskatych, jest karana śmiercią ;>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
HRA

Oj tam widzę że depresja złapała już, bo przegrało stworzonko swoje nędzne życie ;)
Cóż, jednego mniej, nie będzie szkoda ;)
Nie przejmuj się swoim nic nie znaczącym życiem ^^

HRA

Błagam, nie karm trolla. Agresją nie wytępisz, jeszcze ewoluuje.

Wayland

No właśnie, nie karm bezduszna istoto, której życie kończy się na facebook'u i innych tego typu stronach, dla osób, które nie mają własnego życia, a na dodatek szybko dopada ich depresja, a w ostateczności są samotni jak palec, bo nie widzą nic tylko klawiaturę i monitor ^^

RazzleMan88

Nie mam facebook'a dziecinko : ) Nie wiem skąd bierzesz swoje żałosne argumenty nie mające nic wspólnego z treścią wypowiedzi. Co do samotności to mam takie samo zdanie, tyle że w Twoim kierunku. Widzę, że bardzo Cie podjarałem, bo ochoczo niemalże po chwili odpisujesz na każdy mój post. Zadjesz sobie nawet tyle trudu, by przeglądać mój profil obserwując co na ile oceniam. Więc nie wspominaj nic o samotności i prawdziwym życiu, istoto o nadmiernym używaniu emotikonów. Mam ochotę rzucić w Ciebie słownikiem.
Pozdrawiam, dziękuję za uwagę. Więcej pokarmu nie dostarczę : )

Wayland

Ojeju, widzę że ktoś jest wrażliwy na krytykę, co jest niemal urocze :)
Wiesz, to że ostatni napiszę, dobije Cię dogłębnie i zniszczy, a będzie Cię korcić to niesamowicie, by odpisać ;>
Zacznij żyć swoim małym, nic nie znaczącym życiem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones