PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 440
ocen
7,6 10 1 263440
7,3 35
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Absolutnie genialny

ocenił(a) film na 10

Najlepsza ''komedia'' romantyczna z jaką się zetknąłem. Używam '' '' bo są tam też elementy dramatu. Film ma wiele wątków, które w sposób wręcz mistrzowski ukazują naturę miłości, jej odcieni. Nie zmieniłbym w tym filmie nic. Fantastycznie dobrane kontrasty, dialogi, sytuacje. O pewnych rzeczach nie da się opowiedzieć, trzeba je po prostu zobaczyć. Tym, którzy jeszcze filmu nie widzieli powiem tylko tyle, oglądajcie uważnie. Tu nie ma ''przerywników'' - tzw. niepotrzebnych scen.

ocenił(a) film na 8
on-off

zgadzam się, najlepsza komedia romantyczna jaka kiedykolwiek powstała. Nie powiedziałbym że to genialny film czy arcydzieło, ale na prawdę wychodzi poza ramy gatunku i ma coś w sobie. Szczerze polecam (nawet wytrawnym kinomaniakom)

ocenił(a) film na 10
Emeph

Nie oglądam wielu filmów po parę razy, ale muszę się przyznać bez bicia, że ten leci u mnie na DVD rok rocznie w okolicy świąt.
Niebanalna historia - a właściwie można powiedzieć niebanalny zlepek wielu banalnych historii. Wyśmienici aktorzy no i wszystko posypane angielskim humorem w znośnej dla wszystkich dawce.
Polecam, polecam... Wątpię, żeby ktoś był jakoś bardzo zawiedziony. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie.
pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Emeph

Pokusiłem się o ''arcydzieło'' ze względu na niebanalność, świetną grę aktorską, no i te przesłania płynące z poszczególnych historii, których z oczywistych względów wymieniać tu nie chcę. Ten film to najlepsze ujęcie tematu, który porusza i przy tym kapitalnie wyważony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones