PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 426
ocen
7,6 10 1 263426
7,3 34
oceny krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Czy ktoś z Was wie, czy TV wyemituje ten przecudny film na Święta? Bo był on obecny w ramówce
od dobrych paru lat na różnych stacjach, a w tym roku brak o nim informacji, obawiam się, że
chyba go nie emitują... To straszne, dla mnie to taki 'Kevin sam w domu'... Oglądanie online to już
nie to samo, co w TV :(

buszasz

tv w te swieta wyemituje ponownie Kevina samego w domu ,w krzywym zwierciadle witaj sw mikolaju.zlap mnie jesli potrafisz.,swieta w kajdankach,noel - czekajac na cud oraz burleska.tego filmu niestety zabraknie .pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
buszasz

Znalazłam! Ten film wyemitują na universal channel 24 grudnia o godz. 22.00 i 26 grudnia o godz. 00.10 :)

ocenił(a) film na 9
mandyS

Dzięki za obie odpowiedzi :) szkoda, że nie będzie jednak leciało w ogólnodostępnej telewizji, bo ja mam tylko taką :P
Pozdrawiam i Wesołych Świąt! ;)

ocenił(a) film na 8
buszasz

No szkoda, może w innym terminie już po świętach pojawi się w ogónodostępnej tv :) dziękuję, Tobie również życzę Wesołych Świąt.

ocenił(a) film na 10
mandyS

z tego co wiem niestety nie będzie w tym roku w ogólnodostępnej :/ a wielka szkoda :( uwielbiam ten film <3

buszasz

Universal Channel online można znaleźć w internecie.

ocenił(a) film na 9
welwiczia

W ogóle film mogę sobie obejrzeć w internecie, ale miałam nadzieję, że będzie leciało w TV, bo osobiście nie preferuję oglądania na kompie ;)

ocenił(a) film na 10
buszasz

Heh, dokładnie to samo pomyślałam kilka dni temu... :) Dla mnie ten film to taki "Kevin..." XXI wieku, nie wyobrażam sobie Świąt bez obejrzenia go - więc uznałam za skandal, że w tym roku żadna z większych tv go nie wyemituje!
Pozostało obejrzenie na kompie (co właśnie uczyniłam). :]

ocenił(a) film na 10
kangaroo94

Ja kupiłam sobie DVD więc dziś obejrzalam :).
Ale fakt, nieładnie że żadna stacja nie puściła tego filmu ;/

ocenił(a) film na 8
negrita84

Bardzo nieładnie, rok temu była emisja na tvn albo na siódemce.. liczyłem że w tym roku znowu dadzą ale trudno, zresztą nawet gdzieś w styczniu tego roku ta sama stacja dała powtórkę..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones