PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 426
ocen
7,6 10 1 263426
7,3 34
oceny krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość
Schizofrenik_XXI_wieku

9/10 film bajerancki, godny polecenia i ponownego obejrzenia, poruszający :)

Schizofrenik_XXI_wieku

ciepły miły film. zawsze do niego wracam. nie jakas głupiutka komedia romantyczna, ten film ma w sobie cos przyciągającego!

annplo

Święte słowa " nie jest to głupiutka komedia romantyczna", bardzo bardzo przyciąga, czekam na kolejny raz

ocenił(a) film na 9
sebawasik

Zgadzam się z moimi przedmówcami;D
Zdecydowanie nie jest to kolejna słodka komedyjka. W filmie odnajdziecie wszystkie rodzaje miłości, która nie zawsze jest szczęśliwa, spełniona.

Film wzrusza, przyznam się że oglądając go po raz drugi płakałam częściej niż za pierwszym razem;o
Godny polecenia, na pewno nie będziecie zawiedzeni i każdy znajdzie coś dla siebie;)

użytkownik usunięty
Schizofrenik_XXI_wieku

Wychodzi na to, że można nakręcić komedię romantyczną od której oglądania nie chce się człowiekowi zwrócić śniadania. Szkoda, że nasi "wspaniali" reżyserzy kręcą tylko mdłe albo głupie romansidła okraszone grubiańskim humorem.

ocenił(a) film na 8
Schizofrenik_XXI_wieku

Zgadzam się, Nie jest to typowa komedia romantyczna. Spodoba się również tym, którzy filmów o miłości nie lubią oglądać. Film ukazuje miłość w szerokim tego słowa znaczeniu. Mnóstwo wątków, mnóstwo problemów, mnogość postaci, ale ja osobiście nadążyłam. Bardzo dobra obsada. Wielu cenionych aktorów w jednej, z pozoru banalnej, produkcji. Polecam tym, którzy nie lubią typowych komedii romantycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones