PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 440
ocen
7,6 10 1 263440
7,3 35
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Jak w temacie.

Ten film to dla mnie uosobienie szczęścia i spokoju.

Na szczęscie tv puszcza go zawsze w Święta.

U mnie zawsze wygląda to tak:

Siedzę w pokoju w pidżamie, szlafroku, ciepłych skarpetach. Na dworze zawierucha, okropny mróz. Pokój oświetlają lampki choinkowe. Oglądam "To właśnie miłość" wcinając pierniki popijając je grzanym winem. Wtedy czuję się naprawdę szczęśliwa.

Polecam każdemu. Film ma uniwersalne przesłanie:" każdy niezależnie od wieku szuka miłości. Jednak nie zawsze życie szykuje dla nas happy end. I nie zawsze- pomimo tego ile się staramy nie wszystko układa się po naszej myśli"...

Chyba sobie dzisiaj zapodam ten film <3

ocenił(a) film na 8
khloe

Mogę jedynie powiedzieć, że mam dokładnie takie same odczucia co do tego filmu :)
Też sobie go chyba dzisiaj zapodam ;)
Swoją drogą - pierniki i grzane wino - narobiłaś mi ochoty na święta!

dairinnn

Luuuuuuuuuuuuuuuuuuubię to! :D

ocenił(a) film na 9
khloe

u mnie wygląda to dokładnie tak samo :-)

mynaa

wszystko dobrze podsumowane ;)

ocenił(a) film na 6
khloe

ale gejowski wpis, chyba go nie przeczytałaś przed wysłaniem?

ocenił(a) film na 6
khloe

"Siedzę w pokoju w pidżamie, szlafroku, ciepłych skarpetach. Na dworze zawierucha, okropny mróz. Pokój oświetlają lampki choinkowe. Oglądam "To właśnie miłość" wcinając pierniki popijając je grzanym winem." - dlaczego admini tego nie ocenzurowali???? :(((( szczególnie to z piernikami i winem

jasiu15

co w tym gejowskiego? typowo kobiece "pieru pierdu"

ocenił(a) film na 10
Private_Witt

bezapelacyjnie najlepsza komedia romantyczna jaka widzialam . 10/10 to zdecydowanie za malo . pozdrawiam fanow :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones