PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 426
ocen
7,6 10 1 263426
7,3 34
oceny krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Zaliczam do ulubionych! Niebanalna komedia romantyczna, która z pewnością odstaje od większości flmów tego gatunku. Zaskakująco przeplatające się losy bohaterów wywołują u widza szereg emocji. Oglądam ten film zazwyczaj podczas podróży, zawsze wprawia mnie w świetny nastrój. I nigdy się nie nudzi:) Polecam!!!

ocenił(a) film na 10
galupy24

zgadzam się. Jak na 'głupią komedię romantyczną' ta jest bardzo niegłupia. I tym fajniej się ją ogląda, że grają tak aktorzy, którzy raczej nie kojarzą się z komediami romantycznymi (oczywiście z wyjątkiem H. Granta ;)). Oglądałam już wiele, wiele razy i za każdym następnym jeszcze bardziej mi się podoba.

madziaks

obsada świetna i dlatego wydawało mi się że film będzie równie znakomity, jednak ludzie to jedna z najgorszych komedii jakie widzialam.

ocenił(a) film na 10
Szmminka

obsada świetna i dlatego wydawało mi się że film będzie równie znakomity, jednak ludzie to rzeczywiście jedna z najlepszych komedii jakie widziałem. Nie ma to jak siła argumentu, którego nie ma.

To komedia romantyczna z przesłaniem, które dodatkowo zostało zaserwowane w wieloznaczny sposób zaserwowany w dość nietypowej oprawie. Nie chwyciłaś tego więc wydaje Ci się, że obejrzałaś kicz. Może zaproponujesz coś od siebie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones