PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472347}
7,4 3 471
ocen
7,4 10 1 3471
To właśnie przyjaźń
powrót do forum filmu To właśnie przyjaźń

piosenka

ocenił(a) film na 10

próbuje znalezc nazwe piosenki ktora leci jak "M" i urzednik tancza z khunalem i sammerem. "rozpal swoj papieros moim sercem kochanie...". bo chodzi mi o tytul glownie. znalazlem cos takiego: mere dost kissaa ye kyaa ho gayaa. ale to chyba nie jest to. bardzo trudno wogole znalezc piosenki oprocz 6 glownych. troszke sie naszukalem np. zeby znalezc maa da ladla mummy mix, techniawke z konca filmu.ale ja juz mam i teraz szukam tej piosenki. takze dziekuje na wynos i pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
dlugi_dzony

haha znalazlem:) ale sie ciesze strasznie. szukalem 2 dni caly czas i w koncu. piosenka to "Beedi Jalaile" Omkara. jupiiiii!

ocenił(a) film na 10
dlugi_dzony

a macie inne tytuły opróćz tych 6ciu głównych?

ocenił(a) film na 10
czorcik007

no to masz chocby "maa da laadla mummy mix" - to ta techniawka co leci na samym koncu filmu. no i to co wyzej napisalem czyli "Beedi Jalaile-Omkara"

ocenił(a) film na 7
dlugi_dzony

Ja zato szukam jak oszalała piosenki z lunaparku, wie ktos może jaki to tytuł i wykonawca?

ocenił(a) film na 7
tusia1985_20

Pojawia się też w scenie kiedy John robi kolacje:)

ocenił(a) film na 9
tusia1985_20

Ja też szukałam tej piosenki, to coś jak angielska wersja "Khabar nahi" ale nigdzie tego nie można znaleźć...

ocenił(a) film na 10
tusia1985_20

Piosenka z lunaparku: Never wanna let you go

http://www.youtube.com/watch?v=HHLN0i4H_1A&feature=related

dlugi_dzony

Ja kupiłam sobie muzykę z tego filmu, ale na płycie jest tylko 6 piosenek.

perla_z_lamusa

Niestety filmu nie widziałam :( ale lubię tych aktorów i teledyski do filmu mi się bardzo spodobały :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones