PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658566}
5,4 13 998
ocen
5,4 10 1 13998
Tokarev. Zabójca z przeszłości
powrót do forum filmu Tokarev. Zabójca z przeszłości

21 minuta filmu

ocenił(a) film na 5

...wyjmuje kopertę z ponoć 200.000 USD. Ciekawe w jakich nominałach, bo na pewno nie w 100-
kach. :D
Co za bzdura...

ocenił(a) film na 5
zibi_72

to wypowiedz innego uzytkownika filmweb o nicku "baraqs" :

"Zdziwiłbyś się gdybyś wiedział ile nawet milionów może zmieścić się w jednej kopercie:
http://engleash.net/oblicza-amerykanskich-dolarow "

ocenił(a) film na 10
zibi_72

nowe, niepogniecione zajmują dużo mniej miejsca ;)

ocenił(a) film na 5
Diana0_0

...i jeszcze do tego zminiaturyzowane... Fakt, nie wziąłem tego pod uwagę :D

ocenił(a) film na 5
zibi_72

albo jak wali głową faceta o glebę a woła ;NIE UMIERAJ !!!!!!!!:)))Też oceniłem jako średniak bo na nic więcej nie zasługuje.

ocenił(a) film na 7
jerzynek44

Nie rozumiem. Uważasz to za bzdurę? Dlaczego.

ocenił(a) film na 10
zibi_72

Wiem, ze to może być dla Ciebie szok, ale istnieją inne waluty niż Polskie 200 zł :p

ocenił(a) film na 5
kowal1528

Tak, było i 500 łatów wartych ze 3000 złotych, ale mówimy o dolarach amerykańskich i to raczej obiegowych, codziennego użytku.

ocenił(a) film na 7
zibi_72

przecież są banknoty o nominałach 1000$

ocenił(a) film na 5
Gizmool

Naprawdę wierzysz w to, że w kopercie są numizmatyczne rarytasy sprzed prawie wieku o nominałach 500 lub 1000 USD? I co on dalej z nimi zrobi? Na ebay-u wystawi?? :D

ocenił(a) film na 6
Gizmool

Banknoty o nominałach 1000$ są tylko w obrocie międzybankowym, a nie w powszechnym.

zibi_72

Ja sobie zamieniam setki na banknoty po 500 zł w jednym banknocie w Narodowym Banku i trzymam je w domu w sejfie. Kiedy klient ma na koncie powyżej 400.000 zł to w przypadku gdy mój bank splajtuje to bank wypłaca tylko 100.000 euro rekompensaty klientowi więc wolę trzymać kasę w sejfie w domu.

ocenił(a) film na 5
nudecroft

To tylko jeden bank jest w Polsce? :D

zibi_72

Ja ma jedno konto i więcej nie chcę mieć żadnych kont bo banksterzy to naciągacze i wydrwigrosze. W dzisiejszych czasach nie opłaca się mieć ani lokaty ani konta gdzie bank pobiera za prowadzenie konta nastała kicha totalna.

ocenił(a) film na 6
zibi_72

Już w niejednym filmie zauważyłem tego typu bzdurę. Największym nominałem w powszechnym obrocie jest 100$. Po wyglądzie tej koperty mogę śmiało stwierdzić, że mogło w niej być max 30tys.USD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones