PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658566}
5,4 13 998
ocen
5,4 10 1 13998
Tokarev. Zabójca z przeszłości
powrót do forum filmu Tokarev. Zabójca z przeszłości

W moim prywatnym odczuciu Cage jest świetnym aktorem i od paru lat gra w całkiem niezłych filmach, ten jednak mnie nie porwał. Niby fajny pomysł (choć trochę oklepany), niby ma w sobie trochę napięcia ale raczej z nóg nie zwala. Ogromnym plusem tego filmu jest zakończenie, którego ja się kompletnie nie spodziewałam. Reszta niech pozostanie milczeniem.

ocenił(a) film na 4
glam_girl

Fakt rozwiązanie zagadki poprawia ocenę filmu. Jednak Cage jest w tym filmie wyjątkowo ale to naprawdę wyjątkowo beznadziejny. Te jego sceny okazywania silnych emocji są straszne. W zasadzie to on rozkłada ten film. Scenariusz też nie powala ale jak na kino klasy B nie należy zbytnio wybrzydzać.

Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
w_ig

Dokładnie, kino klasy B (niestety)

ocenił(a) film na 5
w_ig

Dla mnie ta zagdaka - dość niespodziewane jej rozwiązanie - to jedyny plus filmu

ocenił(a) film na 6
glam_girl

Zgadzam się z Tobą. Ja też bardzo lubię tego aktora, ale tutaj nie powala. Możliwe, że przez dosyć średni film.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/09/tokarev-zabojca-z-przeszosci.html

ocenił(a) film na 5
Krzysztof421

Niestety. Dla mnie ta zagdaka - dość niespodziewane jej rozwiązanie - to jedyny plus filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones