PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10952}

Toksyczny mściciel

The Toxic Avenger
6,4 4 608
ocen
6,4 10 1 4608
6,2 9
ocen krytyków
Toksyczny mściciel
powrót do forum filmu Toksyczny mściciel

Lata 80-te, widać przyniosły popkulturze i taki film, jak specyficzny: "Toksyczny Mściciel". Produkcja ta nawiedziła rozochocone w rozwijającym się kinie akcji i sci-fi, gusta widzów, dając im dawkę dziwności, abstrakcyjnego humoru i cynicznego odniesienia się do uzależniającego się od pro-zdrowotnego, aż za bardzo, stylu życia społeczeństwa. Odniesień w filmie było całe multum, tak samo obrzydzenia i drastycznych scen, co w konsekwencji dawało mieszane uczucia i lekki niesmak, mimo iż była to komedia. "Toksyczny Mściciel" to czarny, wisielczy humor momentami, z fajtłapowatymi dialogami, a pewnie to - jak i zaangażowanie aktorów, którego miało nie być - miało tak wyglądać. Jego główny bohater, czyli mściciel: Melvin aka Mop-Boy z ułomnego pomywacza i czyściciela basenów stał się zwalistym typem, o gnijącej, rozmytej twarzy zawadiaką, którego spokojny i zrównoważony ,,męski" głos przyświecał jego celom jakim jest ochrona niewinnych osób - kiczowata wersja "Punishera", jeśli tak to można porównać. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Skrajność, której dam ocenę: 8/10

ocenił(a) film na 8
buskowianka

ja już takie widziałem, ale to i tak klasyk

ocenił(a) film na 10
buskowianka

Niezapomne tego filmu do smierci! You have guts?

ocenił(a) film na 8
atari799927176virgin

Żałować można jedynie, że żaden serwis internetowy nie robi napisów do dalszych części "Toksycznego Mściciela". Film "Tromy", to wspaniała rzecz, ciekawe doświadczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones