PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10952}

Toksyczny mściciel

The Toxic Avenger
6,4 4 616
ocen
6,4 10 1 4616
6,2 9
ocen krytyków
Toksyczny mściciel
powrót do forum filmu Toksyczny mściciel

Macie nasrane w głowach. To jest czarna komedia to ma wyglądać kiczowato, na tym polega specyfika gatunku, nie znacie się to nie udzielajcie. Idźcie oglądać harrego pottera...

ocenił(a) film na 1
onimenokyo0

kiczowato ale bez przesady. Tu jest tylko sam kicz

max_38

obejrzalem i podszedlem do tego jak do zwyklego filmu.klasa c i to nie ze wzgledu na efekty czy gre aktorska bo tego nie bylo.film jest slaby i tyle.kilka momentow zabawnych ale ogolnie lipa.mam przed soba jeszcze 3 czesci :D

ocenił(a) film na 9
spidermarx

sorry,cholernie znam sie na kinie i lepszej komedii w zyciu nie widzialam.Dodam,ze komedie w 99% tach mnie nie smiesza,ta jest piekielnie zabawna i cudownie glupia.Kicz jest tu zamierzony,dobrze,ze az kipi,to zabieg jak najbardziej celowy

pepsi7l

sorry,cholernie znam sie na kinie - jeden z lepszych tekstow jakie przeczytalem na filmwebie :D

spidermarx

Potwierdzam:D.

ocenił(a) film na 5
pepsi7l

W jaki sposób stwierdzasz, że znasz się na kinie?
Jak nakręcę film z alkoholowej libacji telefonem komórkowym i powiem, że "miało wyglądać obrzydliwie, kiczowato i jak kręcone telefonem", to mój film będzie arcydziełem?
Trudne sprawy w Twoich kryteriach też są arcydziełem. Uwierz mi - one są tak kiczowate i denne celowo. Dlatego gromadzą największą liczbę widzów w ciągu dnia. Taki jest ich zamysł.... Dno i wodorosty, brak aktorstwa, denny scenariusz. I co? Wychodzi im to. Ale to nie powód, żeby serial nazwać arcydziełem i równać go np.: z "Miasteczkiem TP"...

maciekges

Kolega chyba nie zauważył ironii( być może nawet autoironii :P). Co do filmu wypowiem się jutro, bo dziś zamierzam go zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones