PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10952}

Toksyczny mściciel

The Toxic Avenger
6,4 4 628
ocen
6,4 10 1 4628
6,2 9
ocen krytyków
Toksyczny mściciel
powrót do forum filmu Toksyczny mściciel

Katastrofa, nie oglądajcie tego gówna. Ten film oglądałem na Polonia 1, więc to może wystarczy za recenzję tego smrodu, nie jest nawet śmieszny. Porażka.

ocenił(a) film na 10
opoz

Chyba nieznasz się wogóle na filmach gore-komediach

ocenił(a) film na 1
kunimitsu

Myśle, że się troche znam, dla mnie komedią-gore jest "Martwica mózgu", "Martwe zło 2" czy nawet "Młody Frankenstein", a "Toksyczny..." , to gówno nie do oglądnięcia. Ale ty się znasz lepiej na takich filmach, więc się nie będe spierać.

opoz

kwestia gustu, jedni filmy TROMY uznają za kultowe inni nienawidzą
ja osobiście lubie sobie takie coś od czasu do czasu "zapodać" , najlepiej jeszcze zaprosić przyjaciół i przy piwku pośmiać się . naprawde jest z czego.

p.s. mam "toxica , tromeo i juliet i surfujących nazistów " , gdyby ktoś chciał zrobić mały "miszmasz" na inne filmy tromy albo horrorki klasy B , C :] to dajcie znać gg4220780

ocenił(a) film na 1
cinema_2

W sumie widziałem ten film nie dawno ale no po prostu nie mogę. Nie przypadł mi do gustu - lubię takie filmy ale ten ewidentnie chce żeby uwarzano go za najgłupszy film w historii kina.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
phil_anselmo

A chodzą pogłoski, że to ty robisz za cichodajkę..........

opoz

Te pogłoski są jak najbardziej autentyczne - właśnie środowisko pedałów świętowało nową role phila Gosiewskiego - oto jej fragment, ktory krąży po internecie :D

http://rozowyprzyjaciel.patrz.pl/ [rozowyprzyjaciel.patrz....]

Charakteryzajcja psychologiczna phila-pajaca "Gosiewskiego" została zrobiona na moim blogu - zapraszam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones