PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10952}

Toksyczny mściciel

The Toxic Avenger
6,4 4 628
ocen
6,4 10 1 4628
6,2 9
ocen krytyków
Toksyczny mściciel
powrót do forum filmu Toksyczny mściciel

Niezły ubaw

ocenił(a) film na 6

jak dla mnie to bardziej komedia niż horror. Widać gołym okiem jak niski był tu budżet. Podejście do tego filmu na serio byłoby po prostu samobójstwem, bo nic tu nie było robione na poważnie. Ogólnie film oceniam pozytywnie.

ocenił(a) film na 5
Ceglas

Ja osobiście kocham ten film. Widziałem go już trzy razy i jeszcze mi się nie znudził :D Niestety z drugą częścią jest już gorzej.

ocenił(a) film na 6
Cyryn

Właśnie się za nią zabieram. Napiszę coś więcej jak zobaczę.

ocenił(a) film na 5
Ceglas

Kiedyś chciałem obejrzeć wszystkie części, ale na drugiej poprzestałem. Chociaż ponoć czwarta jest najlepsza. Kiedyś wrócę jeszcze do tej serii, ale stawiam, że na drugiej się już trochę wynudzisz.

Ceglas

''Widać gołym okiem jak niski był tu budżet'' produkcja w stylu troma
:) http://pl.wikipedia.org/wiki/Troma

Ceglas

Widziałem wszystkie części Toxica i jego epizody w produkcjach TROMY.
Pierwsza część to nie niedościgniony ideał połączenia Humoru, gore i tandetnego i kiczowatego wykonania.
Druga część jest po prostu uwłaczająca ludzkiej inteligencji.
Co do czwartej części wielu już się na niej zawiodło.
Nie ma polotu i świeżości.

Ceglas

Jeśli myślicie, że "Toxic Avenger" jest absolutnie i totalnie serowy do potęgi setnej, to obejrzyjcie "Redneck Zombies" ("Wieśniaccy Zombies") - to dopiero rzeźnia! Zmiażdży waszą psychikę i poczucie estetyki - "Toksyczny Mściciel" to przy tym Bergman połączony z Fellinim! ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones