PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10952}

Toksyczny mściciel

The Toxic Avenger
6,4 4 629
ocen
6,4 10 1 4629
6,2 9
ocen krytyków
Toksyczny mściciel
powrót do forum filmu Toksyczny mściciel

Title nr. 1

ocenił(a) film na 7

Pierwsza część "toksycznego mściciela" jest filmem makabrycznie śmiesznym. Autorzy nie ograniczają się w żaden sposób, wyśmiewają się ze wszystkiego (z niewidomych, z dzieci specjalnej troski, ze staruszków, z przemocy wobec zwierząt ogólnie z wszystkich rzeczy , z których nie powinno się śmiać). Mnie najbardziej bawi tu wszechobecny kicz, z którego autorzy zresztą też się śmieją. Nie ma tu sensu mówić o grze aktorskiej, pracy kamery, czy muzyce. To się zupełnie nie liczy (wcale nie oznacza, że te rzeczy są tragiczne widziałem wiele gorszych). Najważniejsza jest masa okropnych gag, które po prostu zabijają. Autorzy mieli świetny pomysł na wykreowanie superbohatera, który dla większości populacji wcale nie jest taki super (w końcu jest brzydki (szczególnie przed mutacją) i okrutny). Podsumowując jest tu wszystko czego nie powinno oglądać twoje dziecko nagość, bezsensowna przemoc, profanacja świętych wartości itd.

ocenił(a) film na 8
k_z_illa

Film b.dobry jeżeli chodzi o "wartość" artystyczną i kilka motywów, generalnie zgadzam się z tym co napisałeś, tylko że gdzieś to już czytałem; jeżeli to nie Twoje to jesteś be be

ocenił(a) film na 10
doktor32

No pięknie, byłoby to tylko usprawiedliwione, gdybyś to ty napisał recenzję na Zombie Horror.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Michal1992

No juz mam 180Mb i mi fagas odcioł źródło... Moglbys poszukać na emulu bo na kaziee nie znajdziesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones