PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10952}

Toksyczny mściciel

The Toxic Avenger
6,4 4 617
ocen
6,4 10 1 4617
6,2 9
ocen krytyków
Toksyczny mściciel
powrót do forum filmu Toksyczny mściciel

ten film to już kultowy klasyk, "najdonioślejsze" dokonanie Tromy. nie każdy przez to przebrnie, nie każdemu podpasuje humor i starczy cierpliwości, bo to istny szczyt złego smaku i głupoty. ale można tą tandetą też się rozkoszować. gore (oczywiście odpowiednio taniego) nie ma tu aż tak wiele, ale i tak zabawa jest przednia. klimat lat 80-ych, żałosne aktorstwo, nieznośnie głupie gagi i w końcu jawne nawiązania do amerykańskiego kultu komiksowych herosów. to się ogląda!

ocenił(a) film na 6
Caligula

I obowiązkowo dawka nagich biustów. Seks i przemoc. I koszmarni aktorzy.
Film jest kiczowaty. Ale tak jaskrawo w złym guście, że przy odpowiednim dystansie ogląda się go dobrze.

ocenił(a) film na 4
Caligula

Czyli róbmy najgorszą chałe, a zawsze ktoś powie "to sie ogląda". Smutne.

balech

Film świetnie sprawdza się jako pastisz, a niektóre nawet tego nie zapewniają.

ocenił(a) film na 7
ZupkaChinska

Mnie też się podobał. Z początku taki średni ale potem się rozkręcił i do końca już było spoko:) 7 się należy jak nic. Dałbym 8 ale obniżyłem ze względu na początek. Ogólnie czasem warto obejrzeć coś takiego kiczowatego. Chętnie bym zobaczył kolejne części

ocenił(a) film na 7
Caligula

Nawiązanie do herosów? Toxic Avenger został komiksowym herosem- bodajże po powstaniu drugiej części powstały komiksy (mimo absurdalnej tematyki trzymające poziom dużych wydawnictw) i był nawet serial animowany.

Toxic Avenger jest amerykańskim herosem, groteskowym do szpiku kości, cliche na ile to tylko możliwe, ale to dalej heros :D (z pewnością mój! :D)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones