PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=780617}
5,5 911
ocen
5,5 10 1 911
Tokyo Ghoul
powrót do forum filmu Tokyo Ghoul

Koszmarnie wyglądały te dodatki wyrastające z pleców/dupy.

ocenił(a) film na 7
Johner

Jak dla mnie, nie wyglądało to aż tak źle. Nie sądzę, że mieli też jakiś kosmiczny budżet, więc nie wiem, czemu spodziewałeś się super efektów ;p Inną prawą jest to, że ja się bardziej skupiłam na fabule, niż na samym wyglądzie filmu.

ocenił(a) film na 5
Johner

Niestety, ale rzeczywiście kagune prezentuje się okropnie. Nie spodziewałam się nie wiadomo jakiego poziomu efektów, Japończycy tak już mają, że używają bądź co bądź archaicznych metod rodem z filmów Power Rangers i wygląda to po prostu tanio. Naprawdę głowię się i głowię z czego to wynika - nie potrzeba nie wiadomo jakiego budżetu, szczególnie, że sceny z użyciem kagune są właściwie sporadyczne i przez 80% filmu wystarczają tylko czerwono-czarne soczewki.

Mimo to uważam, że niniejszy film to chyba najlepsza ekranizacja anime z jaką miałam styczność - zwykle tego typu produkcji nie da się oglądać,a tutaj miłe zaskoczenie. Wielkim plusem jest bardzo naturalna gra aktorska głównych bohaterów. Masataka Kubota i Fumika Shimizu - obydwoje grają super i dobrze wyglądają, castingowcom należą się brawa (zresztą filmowy Amon czy Ryoko też robią wrażenie). Warto zobaczyć, bo nie jest źle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones