PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490683}

Topór II

Hatchet II
4,7 2 637
ocen
4,7 10 1 2637
Topór II
powrót do forum filmu Topór II

jedynka wymiatala, dwojka juz kilka oczek gorsza a trojka jeszcze bardziej, nawet sceny gore nie byly az takie fantastyczne z dreszczykiem jakos nie pociagnela mnie ta czesc i oby czworki juz by nie robiliby, choc jak powstanie to obejrze, 3/10.

ocenił(a) film na 4
herkules5_56

Nie wiem po jakim względem 1 wymiatała ? Widocznie mało horrorów oglądałeś skoro ta 1 zrobiła na tobie takie wrażenie, że cię aż wymiotła :)
Co prawda w 1 to akurat muszę przyznać. Postacie miały fajne charaktery grane przez aktorów. Każda postać miała swój charakter. Zapadły mi w pamięć i były wyraziste. Na + dobrani aktorzy do ról. 1 również była bardziej "humorystyczna" a 2 widać, że reżyser bardziej celował w horror niż humor w porównaniu do 1 części. Aha no i oczywiście Marybeth w 1 części była lepsza :)
Jedynka jak i dwójka nędzna. Obie części są siebie warte. Mi osobiście 1 część troszkę bardziej się spodobała.

reevox

gosciu ty malo horrorow widziales i mnie nie pouczaj, ty przy ogladaniu horrorow to mozesz sobie mi conajwyzej buty czyścić, no cb moge pod dywan co najwyzej zamiesc;) 1 czesc przebija inne dwie czesci z calej trylogii bo najlepiej jest zrobiona itd i na tej podstawie oceniam a nie porownuje tej serii badz tej czesci do innych horrorw tylko ta czesc w swoim kanonie czyli TRYLOGIA TOPÓR i juz nie odzywaj sie juz do mnie bo dla mnie to jest obraza, ze ktos taki jak ty wypowiada sie pod moim tematem ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones