PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550938}
6,4 18
ocen
6,4 10 1 18

Tortoise in Love
powrót do forum filmu Tortoise in Love

Polecam

ocenił(a) film na 9

Bardzo sympatyczny film, na leniwe popołudnie z ciepłą herbatką i kocem. Niby film o miłości, ale inny niż wszystkie, (tak przynajmniej mi się wydaje). Nie jest przewidywalny w swoich "nagłych" zwrotach akcji, które wyjaśniają się na końcu i jest ten finalny pocałunek.
Może film tak bardzo mi przypadł do gustu bo się uosabiam z głównym bohaterem? :)
Serdecznie polecam :)

PS.: Dla zainteresowanych daje link do filmu (bez napisów) http://www.solarmovie.so/watch-tortoise-in-love-2012.html

ocenił(a) film na 8
gumisia18

Dziwi brak polskich napisów do filmu gdzie Anglik zakochuje się w Polce. Tłumaczenie na komputerze wymiata :D Jak i parę innych tekstów. -Miło Cię znowu widzieć. - No miło, nieprawdaż :)
Słodki ale nie przesłodzony.
Co do uosabiania się z głównym bohaterem to podobnie, ale aż taka mnie trema nie bierze ;) Sam zauważyłem, że rzadko kiedy daję więcej jak 7 jeśli nie widzę siebie w jednej z głównych ról. Świetne filmy wciągają Cię do środka, że widzisz go z punkt widzenia postaci na a nie fotela w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones