PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188}

Totalna magia

Practical Magic
6,8 47 989
ocen
6,8 10 1 47989
4,9 7
ocen krytyków
Totalna magia
powrót do forum filmu Totalna magia

Uwielbiam Nicole Kidman i Sandre Bullock i kocham ten film!!!
Jest w nim to co lubię naj - MAGIA W DUŻEJ ILOŚCI I Z HUMOREM! naprawqdę super film, oglądałam tysiące razy i nigdy mi się nie znudzi :)))
Nicole i Sandra to moje dwie ulubione aktorki(prócz L.Tyler i K.Winslet)a w tym filmie zagrały naprawdę świetnie, jakby były siostrami z krwi i kości, do tego pokazały że potrafią się bawić ;)

ocenił(a) film na 7
Sunny_flower

Zgadzam się z Tobą :*

ocenił(a) film na 10
Sunny_flower

Zgadzam się. Film posiada specyficzny klimat i przepełniony jest takim jakimś wewnętrznym ciepełkiem ;)

Sunny_flower

co prawda filmy o magii czy coś jakoś strasznie do mnie nie trafiają, ale ten nawet, nawet. tylko motyw z zielonym i niebieskim okiem, które były oznaką, że ten facet to ten jedyny ideał nieco mnie powaliły. xD

ocenił(a) film na 10
Sunny_flower

Jak najbardziej, ja również się z Tobą zgadzam :-). O tym, że zagrały jak dwie siostry, świadczy moment, w którym przecieły sobie dłonie i je do siebie złączyły, wypowiadająfc przy tym piękne słowa :-)i oprócz tego,że były ze sobą na dobre i na złe !
Pozdrawiam ;*** .

ocenił(a) film na 10
monis_6

boska Nicole ruwnie dobrze mogła by grać z manekinem a film i tak nic by nie stracił ze swej magii.a pewnie by zyskał bo kukły nie mówią

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones