PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733048}

Totem

2,8 3 988
ocen
2,8 10 1 3988
1,8 5
ocen krytyków
Totem
powrót do forum filmu Totem

Made in Poland

ocenił(a) film na 6

W 37 postach na forum filmu Totem,mamy pełen przegląd sztandarowych cech polskiego społeczeństwa.Sami wybitni kamerzysci,dzwiekowcy,montażysci i krytycy.Zbesztac,zniszczyć,zaorac.Ocenić na 1,aby samemu się dowartościowac.Od dłuższego czasu mam wrażenie,że większość oceniających nie przekroczyła 12 roku życia,gdyż filmy typu Ciche miejsce,mają powyżej 7,a naprawdę wartosciowe produkcje są szkalowane.Specjalnie przytaczam ten tytuł,poniewaz jest to dla mnie przykład jak mało obiektywne są oceny na Filmweb.pl.
Totem nie jest arcydziełem kinematografii,ale oddaje realia brudnego,brutalnego i patologicznego środowiska,bez zbędnego makijażu.Film spokojnie zasluguje na 6.

Lucas187

Tylko że oceny NIGDY nie są obiektywne. Nie ważne jaką wystawisz ocenę, nie ważne jaką recenzję napiszesz, ocena i tak będzie subiektywna.

Milka124

A to, że na Filmwebie jest masa ocen wziętych nie wiadomo skąd to wie w sumie każdy, kto przesiedział na forum z 0,5h.

ocenił(a) film na 6
Milka124

Subiektywna to będzie opinia podjęta z własnej perspektywy, pod wpływem swoich przekonań i swojej wiedzy na jakiś temat. Obiektywna będzie bardziej prawdziwa (potocznie, bo tak naprawdę obiektywizm nie musi dawać prawdziwych opinii), opinia podjęta "na chłodno", przez rozważenie za i przeciw, wolna od uprzedzeń.proste

Lucas187

Ale w sumie jak rozważasz za i przeciw i później oceniasz to nadal jest subiektywnie, bo dla jednego to co jest wadą dla drugiego jest zaletą, więc subiektywizm nadal występuje

Milka124

Chociaż obiektywizm też się przydaje

ocenił(a) film na 1
Lucas187

Człowieku, czy Ty się czytasz? Film jest absolutnym dnem. I to nawet nie jest specjalnie dyskusyjne. NIC w nim nie zasługuje na więcej niż 1. Jestem w głębokim szoku, że ktokolwiek dał złotówkę żeby to nagrać. Powinni oddawać pieniądze ludziom, którzy je wydali żeby oglądnąć ten chłam.

Gohard89

Niestety Twoj poziom intelektualny nie pozwala Ci na docenienie tego filmu.
Jesli wychowales sie na tanich komercyjnych filmach, to bedzie dla Ciebie dnem ;)
Idz ogladnij cos latwego, moze Spiderman? ...albo ogladnij inne polskie, przerysowane filmy o mafiozach. Film dostaje mnostwo dobrych recenzji zagranica, niestety nie jest to film dla prostych ludzi do piwka z kielbasa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones