PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10030351}

Totem

Tótem
7,0 2 549
ocen
7,0 10 1 2549
7,6 19
ocen krytyków
Totem
powrót do forum filmu Totem

No właśnie, jak sobie radzimy? Poprzez kontrolę, wypieranie, alkohol, unikanie, szukamy wsparcia na zewnątrz (wypędzanie duchów), ale też próbujemy przeróżnych sposobów na poradzenie sobie z tak ciężkim tematem jak ciężka choroba, śmierć, i to ta, która nieubłaganie nadchodzi, a przecież tyle co byliśmy tym „numerem jeden” w czasach szkolnych, a teraz tak bardzo nam wstyd pokazać się własnemu dziecku. I tak, nie radzimy sobie z tym idealnie, wiele rzeczy powinno wyglądać inaczej, chociażby próba wytłumaczenia małej Sol tego, co może się wydarzyć, ale przecież idealni nie jesteśmy i postawieni w takiej sytuacji szukamy wytłumaczenia. Dlaczego? Co mogę z tym jeszcze zrobić, nie mogę bezczynnie na to patrzeć lub za wszelką cenę unikamy konfrontacji, bo tak bardzo się boimy. Dla mnie bardzo dobry film, trochę taki „Aftersun” z tym że tutaj cierpi ciało, serdecznie wszystkim polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones