PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558961}

Trójkąt

Le mariage à trois
6,4 30
ocen
6,4 10 1 30

Trójkąt
powrót do forum filmu Trójkąt

Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć napisy do tego filmu ?

twiggviolence

A może chociaż film, ale z angielskimi napisami? Przyłączam się do pytania.

ocenił(a) film na 6
Shrew27

jakby ktoś był zainteresowany to mam "polskie" napisy przetłumaczone google translatorem z ruskich subów które wyszperałem w sieci :)

patryk_aka_sunriser

A masz film?

ocenił(a) film na 6
Shrew27

tak

patryk_aka_sunriser

Przepraszam, że tak na "ty", ale mógłbyś podać jakiś namiar?

ocenił(a) film na 6
Shrew27

pobrać możesz np. na eutorrents[kropka]com, a te napisy masz tu: http://www18.zippyshare.com/v/85727675/file.html

patryk_aka_sunriser

liczę że z czasem pojawią się angielskie napisy :/ czekam z filmem na dysku

ocenił(a) film na 6
Karola1888

Z czasem pewnie tak choć domyślam się że trochę to jeszcze potrwa, obejrzałem film z tymi napisami ruskimi które wrzuciłem do translatora i mimo że niektóre kwestie nie do końca zrozumiałem przez to "koślawe" tłumaczenie to jednak bez problemu można się połapać o co chodzi.
Jako że jestem fanem francuskich dramatów szczególnie tych mniej znanych to chętnie obejrzałem ten film choć szczerze to głównie ze względu na rolę Garrela, jednak zawiodłem się trochę tą produkcją, uważam że film jest chyba nieco za bardzo teatralny no i szczerze mówiąc spodziewałem się trochę czegoś innego :)
Jeśli ktoś oczekuje że będzie to coś w stylu Marzycieli jak ktoś wcześniej zasugerował to może się nieco zawieść, z nowych filmów z Garrelem ciekawy jestem nowej produkcji "Un Été brûlant" w którym gra główna rolę z Bellucci, dodam że są już angielskie suby także można oglądać :)

ps. doczytałem się w necie że film Le mariage a trois był puszczany na kanale TV5 Monde z polskimi napisami w zeszłym roku (http://oi55.tinypic.com/3136n9u.jpg), może będzie jakaś powtórka kiedyś, swoją droga może jeszcze coś ciekawego zapodadzą bo znalezienie napisów do niektórych francuskich produkcji nawet w wersji angielskiej często graniczy z cudem

patryk_aka_sunriser

angielskie suby? Ja chcę ja chcę!!
btw. tak po każdym filmie z Garrelem spodziewam się Marzycieli. Tak to jest z ulubionymi filmami że przylepiają się do człowieka i chodzą do końca życia. Wczoraj męczyłam "Ukochany" z francuskimi napisami i jakoś idzie. Wniosek: czas nauczyć się francuskiego.

ocenił(a) film na 6
Karola1888

proszę: podnapisi[kropka]net/un-t-br-lant-2011-subtitles-p1498934
ja również uwielbiam Marzycieli, jednak chyba największe wrażenie zrobił na mnie film Ma mère (widzę że tobie również przypadł do gustu), kontrowersyjne ale świetne nietuzinkowe kino,
"Wniosek: czas nauczyć się francuskiego."
dokładnie, czas zacząć naukę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones