PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810071}

Trafikant

Der Trafikant
6,2 675
ocen
6,2 10 1 675
Trafikant
powrót do forum filmu Trafikant

Po półrocznym oczekiwaniu jestem nieco zawiedziony. Film oczywiście nie jest zły, jednak inaczej go sobie wyobrażałem. Trochę za dużo w tym filmie oniryzmu (z drugiej strony, skoro jest tam Freud, to się to kupy trzyma), postacie ciut za mało wyraziste i fabuła trochę chyba nieco niedopracowana. Reżyser stworzył może i pyszne danie ale ewidentnie oszczędzał na składnikach.

RossyDP

Pyszne danie z njewielu składników, to dopiero sztuka. ;-)
Film subtelny, moim zdaniem przemyślany, opowiada ciekawą historię, pokazuje wyraziste postacie... ale przecież możemy się różnić w ocenie. Pozdrowienia.

dynastes

Oczywiście "niewielu". Tak to jest pisać w telefonie. Szkoda, że nie można edytować wypowiedzi...

ocenił(a) film na 6
dynastes

spoko. Nie takie babole się waliło z komórki, która ma to do siebie, że wie lepiej (a przynajmniej tak jej się wydaje), co autor miał na myśli.

ocenił(a) film na 7
RossyDP

Dopiero dzisiaj obejrzałem film. Fabuła filmu niemal co do joty odzwierciedla powieść Seehalera, zatem to nie asceza reżysera podyktowała opowieść, ile samo dzieło literackie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones