PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609409}

Trafiony piorunem

Struck by Lightning
6,5 6 022
oceny
6,5 10 1 6022
Trafiony piorunem
powrót do forum filmu Trafiony piorunem

Wieje nudą, w filmie nie było ani jednego tekstu który by mnie rozbawił. Poziom humoru dla
amerykańskich nastolatków. Nie polecam!

ocenił(a) film na 7
lucano1

Jeżeli nastawiałeś się na zajebistą komedię oglądając ten film to źle trafiłeś. Chris Colfer odwalił kawał dobrej roboty. Dlatego film zasługuje na ocene 8/10. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
adameczek1314

W takim razie za co ta 8/10? Komedii w tym nie ma a mimo wszystko gatunek komedia i dramat...ktorego nie dostrzeglem (a moze byl tylko slabiutki).

ocenił(a) film na 7
lucano1

Koleś ogółem film bym podciągnął pod dramat, ale jak pewnie wiesz dramat ma elementy komedii. A te elementy komedii nie muszą cię powalić na łopatki. Ma cię delikatnie rozśmieszyć, a i też podtrzymać cały efekt. Dlatego myślę tak : chcesz obejrzeć komedię? To obejrzyj Kac Vegas. Tyle w temacie

ocenił(a) film na 9
adameczek1314

Po prostu to jest film, który zmusza do refleksji. Takie filmy nie są dla wszystkich zrozumiałe i przez co nie dostrzegają oni ich przesłania, Początek filmu może i jest trochę słaby, ale z każdą minutą robi się coraz ciekawszy. Dla mnie jest to wspaniały film, ale to tylko moje zdanie :)

ocenił(a) film na 6
lucano1

Z humorem w tym filmie to jest tak, że opiera się on głównie na ironii. Jest to jednak humor z której strony na to nie patrzeć. Jednak jest to głównie dramat, przejmujący i zmuszający do refleksji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones