PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=989}
7,8 233 555
ocen
7,8 10 1 233555
7,8 37
ocen krytyków
Trainspotting
powrót do forum filmu Trainspotting

10!

ocenił(a) film na 10

Znacie podobne filmy - proszę o tytuły.
*Tylko oprócz Requiem dla snu

ocenił(a) film na 9
_lethal_

Las Vegas Parano.

ocenił(a) film na 9
lestat1233

Parano to przy tym cienizna.

ocenił(a) film na 9
pretex

nie wiem co Parano ma wspólnego z Trainspotting prócz ćpania.

ocenił(a) film na 9
Dresesman

wystarczy.

ocenił(a) film na 9
lestat1233

Ahaaa, w takim razie Wściekły Byk i Podziemny Krąg też mają ze sobą wystarczająco wiele wspólnego bo jest dużo napierdzielania?

ocenił(a) film na 9
Dresesman

podziemny krąg to nie jest film zrobiony po to żeby pokazać "napierdzielanie", to raczej dodatek. Wściekłego byka nie oglądałem to się nie wypowiem. A obecność dragów, styl życia i to jaki wpływ narkotyki wywierają na użytkowników łączy wg. mnie film bardziej niż bijatyki czy obecność jakiegoś aktora w filmie.

ocenił(a) film na 9
lestat1233

Podziemnego Kręgu to Ty mi nie musisz tłumaczyć. Ćpanie w Las Vegas Parano było na całkiem innej zasadzie niż w Trainspotting. W Parano bohaterowie nie byli uzależnieni, a film opowiadał całkowicie inną historię niż Trainspotting. Dlatego właśnie wyjechałem z Podziemnym Kręgiem i Wściekłym Bykiem. To dwa całkowicie inne filmy, a jedyną wspólną cechą jest duża ilość bijatyk.

ocenił(a) film na 10
Dresesman

drugstore cowboy - protoplasta trainspotting, w klimatcie van sainta
acid house - na podst opowiadan welsha
human traffic i 24 party hour people- substancje w tle, ale warto
plus dużo biograficznych :the doors. factory girl, gia, ray, bird (charlie parker). morfiy (bułhakow) ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones