PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11179}
4,7 191
ocen
4,7 10 1 191
Trancers III
powrót do forum filmu Trancers III

Rok 2005

ocenił(a) film na 6

Nieco gorszy od jedynki i dwójki, ale można obejrzeć. Tym razem Trancersów tworzy i hoduje wojsko. Co ciekawe akcja filmu toczy się w trzech czasach - najpierw w 1992 roku, później w 2247 a na końcu - co najciekawsze - w roku 2005, czyli to jest kolejny film sci-fi, którego akcja dzieje się można powiedzieć "współcześnie", bo rok 2005 już za nami. :D
W głównej roli wystąpił oczywiście Tim Thomerson, pozostali aktorzy pojawili się ale na bardzo krótko, w małych rolach. Mam tu na myśli Helen Hunt i Megan Ward. Niestety nie wystąpił w ogóle Art LaFleur - a szkoda. :(
Fabuła filmu nieco gorsza niż w części 1-szej i 2-giej, ale ogólnie dobrze się to ogląda. Niebawem mam zamiar sięgnąć po część 4, 5 i 6 ale czuję, że będą one duuużo gorsze od części 1, 2 i 3.
Póki co "Trancers 3" oceniam na 6/10. Plus za fajnego cyborga, którego Jack Deth nazywał godzillą. :D No i jeszcze epizod w filmie miał Thomas Rosales Jr. jao gangster w sklepie na początku filmu. Film był nieco gorszy od dwóch poprzednich części chyba dlatego, że zmienił się reżyser. Filmu nie reżyserował już Charles Band jak część 1 i 2, lecz C. Courtney Joyner.

Axel

Godzilla był niezły ;) Ogólnie słabsza częśc niz dwójka. I Jack jakiś trochę starszy.

ocenił(a) film na 6
Axel

Mi sie film niezbyt podobał. Przez to ze Sharka było tak mało, i zakończenie było POTWORNIE naciagane. Shark (czyli cyborg) powiniene pomaagć Jackowi cały czas,a pojawia sie na moment na początku i końcu. Szkoda wielka. Ogólnie klimatu troche straciło, Jack nie ma żadnych fajnych powiedzonek. Film miał potencjał. Gdyby go lepiej wykorzystali byłby lepszy niż część druga. Ale neistety, Band nie jest już reżyserem i widać zmiany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones