PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790781}

Transformers: Przebudzenie bestii

Transformers: Rise of the Beasts
5,5 11 100
ocen
5,5 10 1 11100
3,7 9
ocen krytyków
Transformers: Przebudzenie bestii
powrót do forum filmu Transformers: Przebudzenie bestii
ocenił(a) film na 7
TheDrolix

Po to, żeby wyjaśnić, jak pokonano Unicrona oraz żeby pokazać co planuje Quintessa, która przeżyła.

ocenił(a) film na 10
anonim300

Chyba zbyt poważnie potraktowałeś to pytanie.

ocenił(a) film na 6
anonim300

Rozwałkę Unicrona już widzieliśmy w The Movie.

ocenił(a) film na 7
Artanis

Tak, widzieliśmy w Transformers: The Movie. Ja jednak marzyłem zawsze, by zobaczyć Unicrona w pełnej postaci w WERSJI AKTORSKIEJ, choć pragnąłem go zobaczyć w kontynuacji The Last Knight, gdzie Ziemia transformuje się w Unicrona

ocenił(a) film na 10
TheDrolix

żeby zobaczyć BEAST WARS na dużym ekranie!

ocenił(a) film na 6
TheDrolix

Żebym poszedl do kina na dobry film do popcornu, a na sali kinowej będzie jednego marudzącego mniej. Win win.

ocenił(a) film na 8
TheDrolix

Bo Bumblebee był sukcesem( i reboteem), więc robimy jego sequel.

ocenił(a) film na 7
mistrz_sheldon

Bumblebee jakby na siłę parę faktów sobie wyjaśnić to pasuje do filmów Baya, więc można go ogłosić zarówno prequelem dla filmów Baya, jak i 1 częścią nowej serii. Ja tak to traktuje. Poza tym pamiętajmy, że pierwotnie Bumblebee kręcono jako spinn-off serii Baya, co ogłoszono jeszcze przed Ostatnim Rycerzem, kiedy to miało powstać jakieś 10 filmów z seii Transformers

ocenił(a) film na 7
mistrz_sheldon

Poza tym Bumblebee nie był takim sukcesem, filmy Baya zarabiały po miliard(bo kiedyś się wszystkim podobały, dopiero przy Ostatnim Rycerzu zaczęliście je krytykować), a Ostatni Rycerz ponad pół miliarda, Bumblebee zgarnął znacznie mniej

ocenił(a) film na 8
anonim300

I kosztował mniej, Ostatni Rycerz przyniósł 100 milionów start, Bumblebee w drugim tygodniu już wyszedł na zero i zaczął przynosić zyski, Rycerze tego nie osiągnął.

mistrz_sheldon

Niby jak przyniósł straty ???

ocenił(a) film na 8
Martinez08

Powiedział to CEO Paramount.

https://comicbook.com/movies/news/viacom-ceo-bumblebee-solidly-profitable-last-k night-lost-100m/

mistrz_sheldon

To ile wyniosły koszty tej produkcji, ponad 500 mln $

ocenił(a) film na 8
Martinez08

Koszty produkcji to 217 mln, czyli dwa razy więcej niż Bumblebee, dodajmy do tego koszty marketingu i wyjdzie 317 mln. Dochód biletów z kin dla wytwórni w Europie wynosi 25%, a z Chin 10%-20%, w USA zaś 50%, no i w USA TLK zarobił niewiele więcej niż Bee, który miał mniejszy budżet, Jednocześnie miał on najmniejsze otwarcie spowodowane utratą zaufania do marki, jednak dzięki dobremu słowu szeptanemu, miał dużo mniejsze spadki.

mistrz_sheldon

Informacje o filmie Transformers: Ostatni Rycerz
boxoffice
$605 425 157 na świecie

Koszty jak zakładasz 317mln. Ten film co jak co, ale na pewno nie stracił :))

ocenił(a) film na 8
miko_5

Sam CEO Paramount powiedział, że stracił, i to sporo.

ocenił(a) film na 10
TheDrolix

Żebyś pytał. Po nic więcej.

TheDrolix

Dziwne pytanie, jak po co dla kasy.

ocenił(a) film na 5
Martinez08

Po to zebys na niego nie poszedl. Sklejasz akcje? :D

TheDrolix

Ale stary komentarz. To aż tyle lat zajęło im przygotowanie się do tego filmu i zrealizowanie go? No to powiem, że poszło im naprawdę kiepsko. A odpowiadając na pytanie zadane w głównym wątku. Po to, aby zobaczyć, jak seria stacza się coraz bardziej z dna na dno. I to nie tylko o to chodzi, że to ja się postarzała w międzyczasie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones