PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790781}

Transformers: Przebudzenie bestii

Transformers: Rise of the Beasts
5,5 10 967
ocen
5,5 10 1 10967
3,7 9
ocen krytyków
Transformers: Przebudzenie bestii
powrót do forum filmu Transformers: Przebudzenie bestii

Poszedłęm do kina z przypadku i uważąm że ten film to gniot. Pamietam Transformersy z Shia i dobrze sie bawilem tutaj prawie zasypialem.

Zero skladu i ladu, zero rozwiniecia bohaterow itd. No dno

Freddie

Dialogi jak flaki z olejem. Gra aktorska mizeria.

Freddie

z Shia? Ona sam tylko zaniża poziom filmów Transformers. Jest idiotą na planie jak i poza nim.

rool72

Czysto subiketywnie tamte filmy z jego udzialem ogladalo mi sie lepiej niz te nowe. Tyle.

Przebudzenie Bestii to gniot jakich malo. Kino klasy B.

ocenił(a) film na 7
rool72

Dokładnie się z Tobą zgadzam. Dobrze że go uśmiercili już miałem go dosyć. Włączam jakiś kanał filmowy a tam LaBeouf, wchodzę do łazienki a tam LaBeouf, otwieram lodówkę a tam...zgadnijcie kto?? Ta część też nie jest jakaś rewelacyjna (fabuła, gra aktorska itd.itp) ale oglądało mi się sto razy lepiej niż poprzednie części. Daję mocne 7. No ale co kto lubi. Pzdr.

ocenił(a) film na 4
Freddie

Transformersy z Shią też były nędzne. Może poza pierwszą częścią, ale tam dużo robiły przełomowe efekty specjalne, których wcześniej nie widzieliśmy. Choć zgodzę się, że trochę tam da się wyczuć klimat kina nowej przygody, a główny bohater nosi jakieś strzępki znamion postaci takich jak Marty McFly. Trans 2 i Trans 3 to już festiwal żenujących dialogów, nietrzymającej się kupy fabuły i żałosnego humoru bayowskiego.

ocenił(a) film na 5
Freeman47

Pierwsza połowa filmu to jeszcze jakoś ujdzie. Poprzedni odcinek o bumblebee był całkiem fajny dość kameralny, w drugim już się rzucili na postać omikrona, dla mnie to trochę za wcześnie, mogli spokojnie porozwijać postacie przez jeszcze dwa filmy i rzucić taką petardę. A tak to taka mizerna walka o stawkę właściwe ostateczną.

Freddie

Poprostu od pierwszej części się zestarzałeś. Ale tak to gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones