PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790781}

Transformers: Przebudzenie bestii

Transformers: Rise of the Beasts
5,5 11 100
ocen
5,5 10 1 11100
3,7 9
ocen krytyków
Transformers: Przebudzenie bestii
powrót do forum filmu Transformers: Przebudzenie bestii

Mam pewną teorię związaną z Transformers 7 (tak naprawdę 6)

Jak dowiadujemy się w piątej części Sam umarł ale jak tego nie łkam. Po co Bay miałby go uśmiercać skoro aktor zrezygnował. Przecież mógł równie dobrze powiedzieć że Sam żyje sobie spokojnie z dala od wojny. Wiem że aktor który gra Sama raczej nie wróci ale skoro jest Nowy reżyser to można by nawet dać innego aktora zamiast niego i nawet nowy reżyser mógł by przekonać aktorów z trzech pierwszych części by wrócili
Jak wiemy Megan Fox pokłóciła się z Bayem i Spielbergiem bo tak to nie było planowane jej usunięcie z transformers więc nowy reżyser mógł by ją przywrócić chociaż w to wątpię ale niema rzeczy niemożliwych. Moja teoria na to co będzie w 7(6) transformers:

Rodzina Yager i Autoboty toczą spokojne życie na farmie. Cade, Vivian, Tessa, jej chłopak i ta mała nie myślią już o wojnie. Autoboty jednak nieczują się dobrze z tym że nie mają z kim walczyć. Bee wspomina walki u boku Sama. Cały czas nie pogodził się z tym że Sam nie żyje choć starał się tego nie okazywać bo trwała wojna. Jednak tak naprawdę Sam upozrował swoją śmierć by chronić siebie i Mikale przed Qintesssą która szukała Sama bo Sam jako jedyny wiedział jak zniszczyć Unicrona nie niszcząc Ziemi. Rodzina Yager żyje spokojnie do czasu kiedy na farmie pojawia się tajemnicza kobieta. Kobieta niby kupiła ziemię obok nich. Przyszła do nich i przedstawiła się. Oczywiście Autoboty ukryły się by tajemnicza kobieta ich nie zobaczyła. Autoboty oglądając wszystko z ukrycia mają podejrzenia co do tej kobiety. Optimus rozmawia z Cadem że gdzieś widział kiedyś tą kobietę ale nie jest pewien. Każe jemu i jego rodzinie obserwować ją. Sąsiedzi zaczynają mieć dobry kontakt, jednak pewnego dnia kobieta zaczyna zadawać dziwne pytania. Czy widzieliście kiedyś Autoboty??? Cade odpowiada że Tylko w telewizji jak pokazywali jak walczą. Kobieta zadała kolejne pytanie. Czy słyszeliście o Unicronie. Cade zdziwiony odpowiada nie. Kobieta idzie do swojego domu i Cade idzie do Autobotów i pyta się co to Unicron. Optimus odpowiada że to Autobot wielkość Ziemi. Był to wspólny wróg Autobotów i Decptikonów i to on między innymi przyczyniły się do zniszczenia Cybertronu. Jednak skąd ta kobieta wie co to Unicron. Optimus ukrywa przed Cadem co to Unicron.
Megatron który został pokonany przez Autoboty podczas walki na Cybertronie w piątej części. Chcę zemsty na optimusie jednak jest sam. Wtedy Qintesssa przychodzi jednak ten początkowo nie przyjmuje jej pomocy jednak kiedy Qintesssa mówi mu Unicronie i wie gdzie ukrywa się prime Megatron przystaje na propozycje jednak mówi Qintesssie że nie mam armii. Ona więc swoją mocą tworzy nowe decpticony. Niczego nieświadomi Yager i Autoboty w nocy zostają napadnięci przez Megatrona i jego nową armię. Autoboty zaskoczone atakiem próbują się bronić. Domownicy szyłyszac wybuchy jak najszybciej ewakułują się z domu jednak Megatron strzela w dom i cudem rodzina Yager uchodzi z życiem, jednak to nie koniec Megetorn każe gonić jedenmu z decpticonów ludzi. Tymczasem Autoboty widząc przewage liczeną Armii Megatron uciekają. Ludzie uciekają przed z jedynym decpticonów. Ukrywają się w zborzu i Decpticon ich nie zauwarza. Czołgajac się do chodzą do domu tajemniczej kobiety. Otwiera im. Kobieta mówi że wszystko widziała i każe im się schować w piwnicy. Jednak okazuje się to częścią planu Qintesssy która ukazuje się tajemniczą kobietą. Wzywa Decpticony by przestały gonić Autoboty i żeby przejechały tu. Cade jednak słyszy to rozmowe i próbuje wraz z rodziną z tamąd uciec jednak Qintesssa zauważa że próbują uciec i ich obezwładnia. Oni przywiązani do łańcuchów słuchają jak Qintesssa przeżyła i że są oni zakładkami. Autoboty poszły szukać ludzi jednak nie mogą ich znaleźć. Optimus coś podejrzewa bo Decpticony mając przewagę liczebną uciekły więc kontaktuje się z Cadem jednak słyszy głos Qintesssy która mówi że jeśli nie odda się Megatronowi ludzie zginą. Optimus postanawia się oddać Megatronowi. Autoboty mówią że to pułapka i nie uwolnią ich. Nie mogę ich zostawać powiedział Optimus i poszedł na miejsce wymiany. Tam optimus oddał się w ręce Megatrona i Qintesssy. Quintessa pozwoliła reszcie Autobotom i ludzią odejść. Cade obwinia się o to że optimus się oddał. My też byśmy to dla nie go zrobili. Powiedziała Vivian. Tymczasem Qintesssa pyta gdzie jest Sam. Optimus mówi że Sam nie żyje. Wtedy Quintessa twierdzi że Optimus kłamie. Wiem że żyje. Gdzie on jest!!!!!!!. Optimus odpowiada że jest w takim miejscu że go nie znajdziesz. Megatron wpada w szał i zaczyna strzelać do niego. Quintessa go powstrzymuje. Autoboty wracają na miejsce jednak nikogo już nie ma. Wtedy do Cade dzwoni Nieznajomy mężczyzna. Ty jesteś Cade Yager. Tak, odpowiada Cade. Musimy się spotkać, wszystko Ci opowiem. Przyjedź z Rodziną i z Autobotami na Kubę. Kim jesteś???? To nie jest kolejna pułpka. Nie martw się Autoboty mnie znają. Rozłączył się
Kto to był????? Pyta Tesssa. Niewiem ale mamy jechać na Kubę. Tylko czym!!! Mówi chłopak Tesssy. Nagle przylatuje Samolot wojskowy. Wysuwa się wyjazd do Samolotu
Ktoś każe im wsiąść do samolotu. Bumblebee szłyszy znajomy głos. To Agent Simonns. Krzyczy Bummblebi. W Samolocie także spotykają Lenoxa i Appsa. Lecą na Kubę. Cade rozmawia z Lenoxem i Simmonnsem po co lecą na Kubę. Na razie nie mów Bummblebi kto was tu sparowadza. Kto do mnie dzwonił. To był Sam. Cade słyszał od Optimusa i Bummblebi a także od Sir Edmunda od Samie. Przecież on nie żyje. Tak naprawdę upozrował swoją śmierci. Powiedział Simonns. Zrobił to by Quintessa go nie odnalazła. My też poz staliśmy w ukryciu bo Quintessa też nas chciała zabić i was też teraz będzie szukała. Optimus tylko o tym wszystkim wiedział. A właśnie gdzie optimus. Oddał się w ręce Megatrona by nas uwolnili. Coooo!!!!!!! On tylko może pokonać Unicrona niezniszcząc Ziemi powiedział Simmmons. Jak to niezniszcząc ziemi. Ziemia to Unicron.....
Na tym skończymy na razie. W sumie to bardziej scenariusz napisałem niż teorię. Pewnie nikomu nie będzie się chciało czytać
Ale fajnie by było zobaczyć w filmie takie rzeczy ale raczej nie zobaczymy

Gacze

Transformers zesmsta unicrona cz 2

Tymczasem w bazie Decepticonów
Optimus prime nadal jest przesłuchiwany
Decepticony go biją i lekko podstrzeliwują
Megtron każe im przestać strzelać i każe zostawić go sam na sam z optimusem.
Masz mnie w końcu na tacy, możesz się zemścić. Słuchaj jeśli powiesz gdzie ten człowieczek to pozwolę ci odejść.
Wolę umrzeć niż zdradzić przyjaciela
Ty dawno zapomniałeś co to przyjaźń, powiedział optimus. Megtron usiadł obok optimusa. Pamiętasz jak byłyśmy najlepszymi przyjaciółmi, opowiada Megtron. Byliśmy zgraną paczką. Razem walczyliśmy w ramię w ramię, myślałem że tak będzie zawsze, nigdy się nie spodziewałem że będziemy wrogami
Ale ty wybrałeś ludzi. A ty Decepticony, odpowiada optimus. No cóż teraz też wolisz ludzi, nie pozostwiasz mi wyboru. Zostawia samego Optimusa. On nie zapomniał o naszej przyjaźni. Mówię sobie w duchu Optimus. Wtedy mamy flasbacki jak się dogadywali i walczyli razem w wojnie o cybertron. Megtron zaczyna mieć wątpliwości czy Mści się na Otimusie. Akcja wraca na samolot. Tessa źle się czuję. Wymiotuję. Co ci jest, pyta się jej chłopak. Niewiem, może to przez podróż samolotem. Pójdę do łazienki.
Pójść z tobą, pyta Cade. Nie ja z nią pojadę, odpowiada Vivian. Obie są już w łazience.
To przez podróż samolotem??? Pyta Vivian.
Czemu tak dociekliwie pytasz. Ta wtedy wtedy ta wyjmuje test ciążowy. Jesteś w ciąży. Tak, ale nie mów nic ojcu a szczególności (zapomniałem jak ma na imię jej chłopak XDDDDDDDD) i tak mamy już za dużo problemów a chce żeby myśleli o misji.
Tymczasem międzi autobotami dochodzi do dyskusji. Kiedy odbijemy Optimusa. Pyta hount Narazie musimy poleć na Kubę. Odpowiada Bumblebee. W tej chwili przychodzi Lennox. Bi ty lecisz do Chile i znajdziesz cyborga o imieniu Jason. Po co mam go tu sprowadzić. Jest on pogromcą Decepticonów Przyda nam się jego pomoc.
Kiedy mam lecieć. Teraz. Odpowiada Lennox
Pójdę się pożegnać z Cadem i jego rodziną. Nie ma czasu musisz lecieć. Przekaz im że są moją rodziną i żeby na siebie uważali. Ok
Bumblebee żegna się z autobotami. Życze ci powodzenia i wróci cały i zdrowy. Mówi Samuraj. Trzymaj się brachu nie daj się jak ktoś cię będzie atakował. Dla Optimusa
Dla Optimusa!!!!!!!. Krzkneły Autoboty. Bumblebee poleciał w stronę Chile. Sierżant Epps rozmawia z Cadem. Jakim cudem Sam żyje przecież Sir Edmund powiedział że zginął
Jak wiesz po pokonaniu Sentinela Autoboty odeszły. Rząd przejęli ludzie którzy chcieli wprowadzić technologie. Postonowli uśmiercić wszystkich którzy przjaźnili się z autobotami . Wszystkich zabili także rodziców Sama. Przeżyłem ja, Lennox, Simmons, Miakalela i Sam i późnej w się z nimi zaprzyjaźniliście. Ale rząd teraz jest za autobotami. Ale myślą że my nie żyjemy i teraz będą myśleli że wy też nie żyjecie. Ale jak to. Musieliśmy was zabrać bo Quntessa będzie was szukała, a rząd będzie się z wami próbował skątaktować. W sumie może i lepiej ale w mieście nie ma żadnego autobota. Nie martw się zadbaliśmy o to. Mamy zaufanego człowieka w służbach i sprowadził on autoboty z Brazylii by chroniły USA. Tymczasem wchodzi Lennox. Słuchaj Cade Bumblebee dostał misję i nie zdążył się z wami pożegnać. Kazał przekazać że jesteście dla nie go rodzina i żebyście uważali. Na jaką misję. Znajdzie pewnego cyborga który nam pomoże. Mogłem posłać kogoś innego ale musiałem jego bo dowiedział by sie że sam żyje a on musi być skupiony. To początek wojny Cade, z takim zagrożeniem się nie mierzyliśmy. Bohaterowie dolatują na Kubę.
Wita ich baza w dżungli. Są tam inne autoboty. Autoboty witają się z autobotami bazy. Rozgoście się, powiedział Simmons. Łał baza w dżungli, powiedział chłopak Tessy. Kiedy to zbudowaliście, pyta się Vivian. Kiedy autoboty przybyły na ziemię. Zakłdalśmy scenariusz jak by trzeba było się ukrywać.
Małą dziewczynaka(ta dziewczynka która była w ostatnim rycerzu) jest pod wrażeniem. Pod takim że zderza się z Autobotem. Uważaj bo jak cie któryś zgniecie to ci nikt nie pomoże.
Mikaela mamy gości. Mamy teraz zbliżenie na jej pośladki i późnej twarz chłopaka Tessy, chyba to zrobiło na nim wrażenie. Witajcie, czakaliśmy na was Mikaela przedstawia się wszystkim. Kiedy przedstawia się chłopakowi Tessy ten podaję jej rękę, jest nadal w szoku widząc piękna Mikaela. Widzi to Tessa. Co tak na nią patrzysz. Nie nie patrzę na nią. Przecież widzę, Tessa odwraca się i idzie. Czekaj, mówi jej chłopak. Cade to widzi. Co problemy z dziewczyną nie martw się kobiety takie kiedy tylko spojrzysz na inną kobieta odrazu są zazdrosne. Nie martw się mnie jej
Tymczasem Bumblebee dociera do Brazylii do Rio de Janeiro. Dostał współrzędne gdzie się znajduje Jason. Jedzie tam jest to w willi po za miastem. Brama sie otwiera i Bumblebee wjeżdża do środka nagle otwierają się dżwi od garażu a tam przejście pod ziemie. Bi wieżdża tam i widzi cyborga
Bumblebee się pyta. Czy ty jesteś Justin. Tak
Kim jest Justin. Tego dowiemy się w kolejnej części.


PS Sory że tak długo czekaliście ale nie maiłem weny, a teraz jakoś przyszła (:

Gacze

Co do przesłuchania Optimusa to pewnie będą go tłukli w pięty żeby śladu nie było :P

Gacze

Nadal nie przyszła ;D

Gacze

Transfromers ciąg dalszy

Znów wracamy do bazy w dżungli. Tam wszyscy planują co dalej zrobić. Jak wróci Bummbelbi z Justinem ( wiem że najpierw napisałem że Jason ale zostanimy przy Justinie) będziemy musieli odbić optimusa. Ale jak to zrobimy, pyta Yegger , tam ich było pełno a teraz nie wiemy gdzie jest Optimus. Wiem ale musimy go odbić , odpowiada Mikaela. Nagle kamera kieruje się na góre a tam sylwetka i zaczeła mówić. Nie możemy narazie go odbić bo tego chce Qintesssa ale jak Bummbelbi odnajdzie Justina to on będzie mógł wtropić miejsce przebywania Optimusa. Nagle za cienia wychodzi Sam. Autoboty które zostały są szokowane. Jednak żyjesz powiedział Autobot Samuraj. Dlatego Bummbelibi został wysłany po Justina by nie dowiedział się żę żyjesz. Prędzej czy później się spotkamy, mam mu tyle do powiedzenia. Cade jak się ma Bi , zapytał sam, dojrzał i stał się odważnym autobotem. Wracamy do Bumbelbi i Justina. Czekałem na ciebie, oznajmia Justin. Mam tu po ciebie przyjść i eskortować na Kubę. Wiem że Sam chce żebym przbył bezpiecznie ale dał bym sam rade. Sam!!!??? . Co ty taki zdziwony, przecież on tu cię wysłał, co wysłał mnie Lennox, a to ty stary nie w temacie, myślałem że ty wtajemniczony, Sam upozorował swoją śmierć by chronić siebie i Mikaela. Ona też żyje??!!! Oj stary to długa historia. Zabije go jak tam dojedziemy, zbulwersował się Bummbelibi. Spokojnie ziom, chciał byś skupił się na misji, no dobra musimy ruszać jak najszybciej. Spokojnie nie ucieknie ci, musimy uważać bo Decpticony mogą czajić się wszędzie, powiedział Justin. Akcja przechodzi do siedziby Qintessy i Deceptikonów. Pani zlokalizowaliśmy Bummbelbi jest w Brazyli, poślijcie za nim Deceptikony . Megatron podchodzi do Qintessy i pyta się co zrobią z Primem. Wydobędziemy z niego informacje o położeniu człowieka a później weźmiemy jego energon to aktwacji Unicrona. Po co będziemy go aktywować, raczej nas nie lubi. Wiem ale jak się dowie że to dzięki nam to będzie nam posłuszny. Wątpie by nas chciał słuchać ale nawet to co nam to da, odbudujemy Cybertron. Megatron się uśmiechnoł , pójdę porozmawiać primem. Dobrze , powiedziała Qintessa. Megatron zaczna rozmawiać z Optimusem. Słuchaj oni będą chcieli z ciebie wydobyć informacje o Samie siłą, powiedz mi a dzięki temu odbudujemy Cybertron. Kto ci tak powiedział, Qintessa, nie wież jej ,ona chce cię wykorzystać by mieć władze nad galaktyką, kiedy to ziści to ciebie zabije albo uwięźy cię. A czy ty chociaż coś zrobiłeś by go odbudować!!!! Uderzył Optimusa. Wracamy do Tajnej bazy. Izabela chodzi obłąkana po bazie, nie wie co ze sobą zrobić. Idzie do Sama, ten coś naprawia, może ci pomoc, powiedziała Izabela, nie, znam się na tym, Co ci jakoś dziwnie wyglądasz. Wiesz żyliśmy sobie spokojnie na farmie, Cade mnie przgarnoł kiedy.... zaczyna płakać, co ci????, straciłam najpierw rodziców a później autobota który mną się opiekował, wiem coś o tym ja też ich straciłem. byli często wariaccy ale byli rodzicami i za nim poznałem Autoboty byli dla mnie wszystkim, czasem sobie myśle że mógł bym teraz spytać się o coś nich ale coż teraz jest wojna i niemożna się użalać. Akcja przechodzi do Cade i Shane. Tessa jest nadal na mnie wściekła, powiedział Shane, ale wiesz jak to jest czasem ślniejsze, rozumiem cię ja też jak poznałem mame Tessy tak samo czasem jak widziałem jakąś inną kobiete i się tylko na nią spojrzałem to ona się wściekała potrafiła się nie odzwać pare dni ale jednak kochałem ją i dzięki temu mam teraz Tesse. Jak zostaniesz kiedyś ojcem to zrozumiesz czemu byłem na początku przeciwny związku, to instykt ojcowski. Dzięki Cade podnisłeś mnie trochę na duchu, nie ma za co, a i spróbuj z nią porozmawiać szczerze.

Na razie tyle, jak najszybciej napiszę kontynułację

użytkownik usunięty
Gacze

Fajny pomysł, właśnie też tak pracuje nad robieniem filmów, ale czytałem w necie i część 6 (Bumblebee) jest ostatnią i 7 nie będzie

Wow ktoś to jeszcze czyta heh
Muszę chyba zrobić kontynuację :))

użytkownik usunięty
Gacze

Nie czytałem tylko sprawdzałem.

użytkownik usunięty
Gacze

Nie czytałem całego

Gacze

podaj mi moment w filmie gdzie bum mówi ze sam nie zyje

ocenił(a) film na 9
Gacze

Ale super

Gacze

Fajne, chociaż zamiast jakiegoś samolotu mogliby wziąć swoją arkę (była parę razy np jak mieli przetransportować śmigłowce na rozpadający się Cybertron w Transformers 5)

użytkownik usunięty
Gacze

Hej czekam na kolejną część XD

Gacze

Dobre

Gacze

Fajnie się naprodukowałeś ale teraz wiadomo, że to będzie kontynuacja bumblebee a nie 5 części

użytkownik usunięty
Gacze

Przeczytałam "Zemsta Unicorna" xD

"Akcja filmu “Transformers: Przebudzenie Bestii” będzie miała miejsce w latach 90-tych i zabierze widzów w podróż dookoła świata. Do odwiecznej wojny między Autobotami i Deceptikonami dołączą nowe frakcje: Maximale, Predacony oraz Terracony. Reżyserem fimu jest Steven Caple Jr. W filmie zobaczymy: Anthony’ego Ramosa i Dominique’a Fishbacka."

ipman1

Ale zakończenie filmu z 2017 nie miałoby sensu , o kontynuacji bumble bee słyszałem ale musi być też kontynuacja filmu z 2017.

ocenił(a) film na 8
WYDRA_GAMING

Film z 2017 był ostatecznie końcem tego uniwersum. Bumblebee był rebootem, a ten film jest kontynuacją Bumblebee.

mistrz_sheldon

Teraz już o tym czytałem , i zgadzam się z tobą , ale nie mniej jednak scena po napisach filmu z 2017 pozostawia niesmak.

ocenił(a) film na 8
WYDRA_GAMING

Ja tam wolę myśleć, że sceny po napisach nie było i wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Choć słyszałem plotki, że Bestie mogą pochodzić z Bayverse i że tam Unicron wygrał, tylko że brzmi to jak niemal jak 1:1 fabuła serii Kingdom, więc akurat wątpię by tak się wydarzyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones