PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790781}

Transformers: Przebudzenie bestii

Transformers: Rise of the Beasts
5,5 10 967
ocen
5,5 10 1 10967
3,7 9
ocen krytyków
Transformers: Przebudzenie bestii
powrót do forum filmu Transformers: Przebudzenie bestii

Chetnie bym obejrzał gdyby wrociła stara obsada, Shia LaBeouf, Megan Fox, John Turturro. Moim zdaniem ci aktorzy pasowali najlepiej do tego uniwersum ze względu jak dobrze odgrywali swoje role. Trójkę oglądało mi się ciężko bez Megan Fox :(
Co wy sądzicie na ten temat?

ocenił(a) film na 10
mlodykubii

Tak, Megan Fox super! Grała potem u dyktatora i jest super fajna. Jak będę kiedyś duży i bogaty to chcę ją.

mlodykubii

Ale nie wróci

mlodykubii

ja też zchęcią obejrze

mlodykubii

oraz Josh Duhamel :) i Michale Bay jako reżyser .... te części były najlepsze .... zanim obejrzałam zwiastun, to miałam plan lecieć od razu ale po zwiastunie chyba jednak odpuszczę .... bohaterowie chyba sami latino (nie, żebym coś miała do nich) plus o ile mnie oko nie myli, to pojawia się żeński transformer ... oczywiście jako super laska ... to chyba podziękuję ;)

Joanna_Lech_filmweb

Gdybyś za dzieciaka oglądał Kosmiczne Wojny to byś wiedział że występują "żeńskie" transformery

Joanna_Lech_filmweb

Arcee jest i będzie zawsze autobotem żeńskim u Baya tez była jako ona wiec chyba słabo oglądałeś a po drugie jak byś oglądał beast war z lat chyba 80 to byś wiedział ze występowały żeńskie roboty

ocenił(a) film na 6
l_kubiak1992

Beast Watts były z 2000 roku

riddick1981

Pierwszy odcinek: 16 września 1996

Joanna_Lech_filmweb

Akurat Arcee jest w kanonie (zarówno w komiksach jak i w animacji G1). Tak więc ona już była wprowadzona przed twoim urodzeniem. Ale czego się spodziewać po kimś, kto uniwersum Transformersów zna jedynie z filmów Baya.

ocenił(a) film na 5
Joanna_Lech_filmweb

Nie oglądaj. Szkoda czasu. Najgorsza według mnie część. Majki wróc !

Joanna_Lech_filmweb

Bogowie... Spruć się postać która jest w kanonie od czasów G1, to trzeba być naprawdę ignorantem.

mlodykubii

po 1 Shia LaBeouf nie pasował bo zrobili z niego krzykacza. Megan Fox no cóż zaczeła po drugiej części wygadywać w wywiadach bzdury więc ja usunięto i dobrze :)

ocenił(a) film na 8
mlodykubii

Nope. Do samych aktorów nic nie mam, ale za bardzo kojarzą mi się z fabularnym bałaganem Baya. Koleś nie potrafi prowadzić fabuły. Ta z Przebudzenia Bestii może nie powala, ale bardzo sprawnie wszystko napędza, i nawet daje okazję bohaterom na przemianę. Nie miałbym nic przeciwko resetowi -kontynuować wątki z Bumblebee i tego filmu, wszystkie inne olać.

ocenił(a) film na 7
badboyfriend

Przecież Bumblebee był miękkim reebotem i najnowsza część dzieje się po filmie z 2018 roku. Jest lekkie nawiązanie do poprzedniego filmu.

ocenił(a) film na 8
Flinston1987

Ciut za miękkim, skoro na głównego złego tutaj wybrali Scourge'a i dali mu dwóch randomów do pomocy. Sensowniej byłoby użyć Galvatrona, Cyclonusa i Scourge'a.

ocenił(a) film na 8
badboyfriend

A mają tylu oficerów do wyboru: Shockwave (umówmy się, kompletnie niewykorzystany w trójce), Thunderwing, Scorponok, Ratbat, Turmoil, Bludgeon, nawet Starscream. Ale nie, 4x Magatron wstaje z grobu. I Scourge.

ocenił(a) film na 6
badboyfriend

Myślałem że wróci konflikt Maksimale vs Predacony z oryginalnego Beast Wars. Powróciły by znane postaci, trochę humoru, jakaś mniejsza, kameralna intryga, to mogłoby wypalić. Niestety znowu mieliśmy kolejną już Apokalipsę i zmarnowano trochę wątek zagrożenia jakim jest Unicron. Same Maksimale też mogły by być bardziej widoczne i coś powiedzieć, jak choćby Cheetor czy Rhinox. No i Rattrapa brak. I Megatrona z Predaconów, który był niezrównany, inteligentny, charyzmatyczny i z klasą. To przecież były wyraziste, pełnokrwiste charaktery.

ocenił(a) film na 8
mlodykubii

Ci aktorzy i postaci którzy chciałbym by zostali czyli Optimus i inne boty są nadal, i to jest dla mnie ważne. Pomięt może już to, że dużo bardziej wolałem postać Noah aniżeli Sama.

ocenił(a) film na 10
mlodykubii

Dla mnie wazne sa roboty a nie ludzkie postacie. Do tego musze przyzna ze nie przepadam za obsada "jedynki" a juz szczegolnie nie rozumiem zachwytow nad Megan

ocenił(a) film na 6
szybki1244

Dla mnie dziewczyna z filmu Bumblebee była ciekawsza, sympatyczna i naturalna, taka zwykła normalna nastolatka. A Megan Fox świecąca tyłkiem w filmach Baya - to było zbyt wulgarne i niskich lotów.

ocenił(a) film na 6
mlodykubii

Totalnie się nie zgadzam. Dla mnie Transformers to przede wszystkim roboty z kosmosu. Aktorzy odgrywające ludzkie postacie są w tej historii drugorzędni.

ocenił(a) film na 6
mlodykubii

Megan jest zbyt wybitna aktorka,marnowała się w tego typu filmach:p

mlodykubii

Ten film i ci marni aktorzy to niewypał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones