PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 864
oceny
7,1 10 1 179864
4,9 16
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

...poza ładnymi efektami film był dość szablonowy i schematyczny. Typowy konflikt dobra ze złem, o panowanie nad światem. Walka robotów wyglądała jak walka karate w zbrojach... no co jak co ale karate to już dość się naoglądałem... Wątek "miłosny"? Typowa miłość nastolatków często pokazywana w amerykańskich filmach. Gagi? Wzięte z Benny Hilla... I czemu do cholery te roboty poruszają "ustami" jak mówią?

ocenił(a) film na 10
Heinrich_Gottlieb

Strasznie jesteś negatywnie nastawiony na ten gatunek filmu, trzeba było nie iść na to do kina. :)
To co napisałeś to wiadome było, że właśnie o tym będzie ten film. A teraz masz ale jakieś. :D

ocenił(a) film na 6
michal20_08

"I czemu do cholery te roboty poruszają "ustami" jak mówią?"

A czym maja ruszac dupami ?

ocenił(a) film na 10
UBEKakaPOLICJA

Trafna uwaga :J

ocenił(a) film na 9
Heinrich_Gottlieb

Za same efekty wizualne i montaż powinieneś postawić 5/10 (nawet więcej).
Krytyk z Ciebie żaden. Następnym razem postaraj się oceniać filmy obiektywnie, bo o to chodzi w ocenianiu.
Film zasługujący na ocenę 1/10 nie trafiłby do dystrybucji.

ocenił(a) film na 2
kuruku

Dla mnie efektem jest również zgoda z prawami fizyki. Np kilkutonowy wielki robot, spadając z helikoptera powinien na asfalcie zrobić proporcjonalne wgniecenie - nawet ryski nie zrobił...
Scena walki w hangarze: robot siłuje się z bohaterem zanim "rozłożył" go na łopatki, żeby mu wyciąć mózg - oj Panie, kto się siłuje z kupą żelaza?
Albo główny bohater ucieka biegiem w lesie przed robotem, który nie może go dogonić...
wiele tego typu niedociągnięć zawierał ten film...


Heinrich_Gottlieb

Uważam (jako nowa osoba na film web) i która wróciła prosto z kina że film nie spodba sie zagorzałym fanom komiksu oraz serialu animowanego.Efekty w tym filme są zrobione bardzo dobre. Postacie również uważam za dobrze skontruowane stworzone etc.Zdecydowanie raził mnie popowy humor rodem z American Pie, wiadomo ze film nastawiony jest na wiellkki zysk i niestety tak tez sie stąło. 15 grubaski z tonem popcornu i hektolitrami coli bedą uważac film za wielki za cudowny niezwarzając jak bardzo pewne fakty mijają sie z prawdą.Pomijam fakt wielkiego zmartwychwstania.
Generalnie film jako rozrywka 9/10 fani uniwersum Transformers dadzą pewnie połowe mniej czyli koło 4....Pozdrawiam i z niecierpliwoscią czekam na finałowe starcie Optimusa z Megatronem:)

ocenił(a) film na 5
Kargy

wyszła z tego kreskówka a nie film akcji, polecam 10-latkom

ocenił(a) film na 10
Heinrich_Gottlieb

No, ale niektóre fakty, z tych co tu przedstawiłeś da się bardzo prosto wytłumaczyć. Mam nadzieje, że dojdziesz do tego sam.

ocenił(a) film na 9
kuruku

"Za same efekty wizualne i montaż powinieneś postawić 5/10"

i muzykę:)

ocenił(a) film na 10
Heinrich_Gottlieb

Wiem, że komentuję po latach, ale czytając to co napisałeś, po prostu nie mogę się powstrzymać, bo w sumie w większości filmów (przygodowych, S-F, akcji) jest taki "schemat" i "szablon", no bo chyba nie będą autoboty plotkować o najnowszych magazynach mody i chodzić na randki, a także płakać w poduszkę jak w filmach romantycznych -.- Jeśli nie lubisz tego gatunku to nie oglądaj i tyle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones