PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 900
ocen
7,1 10 1 179900
4,8 17
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

Ocena powyżej 7

ocenił(a) film na 5

a same złote maliny na koncie buehehe
efekty, efekty, efekty....
Pod koniec filmu już sam nie wiedziałem który robot jest dobry a który zły, taki rozpierdziel
Bardziej to przypomina teledysk aniżeli film pełnometrażowy

michalzn

skoro to wszystko Ci przeszkadza to może obejrzyj "Śmierc w Wenecji" tam chyba trochę mniej efektów jest powinien Ci się spodobac ;)

ocenił(a) film na 5
czajaluker

A oglądałeś śmierć w Wenecji? Bo to kawał solidnej kinematografii ale Twoja wypowiedź wzoruje się tylko na tym co usłyszałeś z Chłopaki nie płaczą...

ocenił(a) film na 8
michalzn

Lol maliny są po to by ośmieszać aktorów i film. Nie ważn kto jak grał, jeżeli komuś się podpadnie z "zarządu" malin, oni zagwarantują Ci maliny. To jest wielkie jedo oszustwo prowadzone przez kolejnych, zarozumiałych oszustów. Maliny to ściema, kiedyś to może zrozumiecie...

ocenił(a) film na 5
BezkrytycznyKrytyk

Tak sobie to tłumacz. Film debilnie zagrany, z debilnym scenariuszem i zasłużył sobie na maliny tak samo jak i Zmierzch w tym roku :)

michalzn

W mojej wcześniejszej wypowiedzi nie zamieściłem ani jednego słowa krytyki dotyczącego filmu "Śmierc w wenecji"!!! (dlatego nie rozumiem Twojej wypowiedzi wykierowanej we mnie może czytaj uważniej) swoją drogą skoro sam nadmieniłeś film chłopaki nie płaczą jestem skłonny twierdzic że Ty tez tego filmu nie obejrzałeś... Mniejsza z tym moja wypowiedź miała na celu pomoc Tobie w doborze odpowiedniego filmu na załóżmy kolejny wieczór. Powiedziałeś że nie lubisz efektów wiec poleciłem Ci film beż efektów! Nawiązując do malin jestem zdania ja kolega Bezkrytycznykrytyk nie jest to miarodajna ocena filmu!! Moja rada dla Ciebie skoro nie lubisz oglądac tego typu filmów to po prostu nie oglądaj...

ocenił(a) film na 8
michalzn

Lol, jezeli szukałeś w tym filmie głębokiego znaczenia, to nie dziwne, że się zawiodłeś... Tym bardziej , że od początku było wiadomo, że jest to w 100% rozrywka... A tak przy okazji, kim jesteś by ocenić kto gra dobrze ,a kto nie? Ech, i z takimi polemizować...

ocenił(a) film na 4
michalzn

@michalzn - Absolutnie się zgadzam.

ocenił(a) film na 6
michalzn

Żal. Wiadomo, że Transformers to kino nie najwyższych lotów. Ale wzorowanie się oskarami, czy malinami to głupota. Poza tym bezkrytyczny dobrze to opisał. Tak samo jest z oskarami, ale na odwrót.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones