PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 904
oceny
7,1 10 1 179904
4,8 17
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

Hej mam pytanie, bo nie pamiętam. Co się stało z odłamkiem Sama? Bo były dwa odłamki jeden ukradły Decepticony aby ożywić Megatrona, a odłamek Sama?
I wogóle w pierwszej części przecież Optimus wyciągał z Megatrona jeden odłamek to skąd ten drugi?

MINICorn

Drugi zaplątał się w bluzę Sama. Gdy został odnaleziony, Michaela schowała go do torebki.

ocenił(a) film na 9
Kikispy

No wiem, a z torebki do sejfu ale co dalej??? Został tam???

ocenił(a) film na 7
MINICorn

Wydaje mi się, że ten mały Decepticon użył go do "wybudzenia" Jetfire'a, choć nie jestem pewny, już nie pamiętam dokładnie.

smiglo1993

masz racje

ocenił(a) film na 10
MINICorn

Chodz film mi sie podobal zreszta jak kazda czesc tego cyklu to zadziwiajace jest to ze odlamek ktory byl w bluzie sama lezal tam..dwa lata ;D Ja osobiscie wszystko czuje, co mam w bluzie np. i nie czekam dwa lata, po za tym nie widzialem jak ktorys z odlamkow wlecial samowi do kieszeni hehe

ocenił(a) film na 9
zs_dawo_26

No czuje się co ma się w bluzie, jeśli się to nosi. A On trzymał ją w szafie jako pamiątkę.

Mam jeszcze jedno pytanie, skąd wzięły się 2 odłamki, przecież Optimus wyciągał z Megatrona tylko jeden odłamek. Co jest grane, czyżby złamał go jeszcze na pół???

ocenił(a) film na 10
MINICorn

Heh no wlasnie, moze jakis fake jest xd napewno cos musieli naciągnąć ale i tak 10/10 dla kazdej częsci, najwiecej dla 1 mimo ze dla kazdej 10. Pierwsza to epic poprostu !

suny0700

Film dobry, ale zdenerwowało mnie to że ta Megan Fox w upalnym Egipcie chodzi w jesiennych kozakach, przez pół filmu czekałam aż je sciągnie.

PS Widzę że sandały dla Megan to wstyd...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones