PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 859
ocen
7,1 10 1 179859
4,9 16
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

Jestem fanem Bay'a i tego nie ukrywam. Kino ma prawo być rozrywkowe. Ale jest kino
rozrywkowe i jest tzw. "rzadkie gówno", a niestety do drugiej kategorii zalicza się kał pod
tytułem "Transformers: Zemsta upadłych". Zemsta to jest, na umyśle.

Pierwsza odsłona wesołych robocików była w miarę - głupia jak but, ale jeszcze dało się
znieść. Niemniej sequel, to totalne nieporozumienie. Nie wiem czy Bay nawąchał się
własnych pierdów, czy może kalifornijskie słońce przegrzało chłopu łepetynę, ale tego się nie
dało oglądać. Musiałem przerwać w połowie i udać się do wychodka, bo to za dużo gówna jak
na jeden seans. Normalnie wysłałbym reżysera na samobiczowanie i kąpiele w żyrafim
moczu, ale ponieważ jednak Bay'a szanuję i uważam, że robi najlepsze filmy sensacyjne, to
wysyłam go tylko na okłady z guano.

Natomiast jeśli chodzi o tych, którym "dwójka" się podobała, to chciałbym być taktowny
wobec osób mających wodogłowie, więc napiszę tylko - bładzicie. I to bardzo. Ale tak
trzymajcie, bo świat potrzebuje debili.

ocenił(a) film na 3
ural

Ciekawa opinia ;)
U mnie jednak ocena trochę wyższa, głownie dzięki bardzo dobrym efektom specjalnym. Ja też mam wrażenie, że reżyser w trakcie realizacji filmu cierpiał na biegunkę - część swojego bólu przelał niestety na widzów.

ocenił(a) film na 8
ural

Żal... tyle można o twojej wypowiedzi powiedzieć, wiem, że film ma pewne niedociągnięcia w fabule, czy brak logiki w niektórych rzeczach, ale przy tym filmie się świetnie bawiłem, więc nie zwracam na to uwagi większej. Świetne efekty, walki, pół na pół patos z humorem, muzyka...

ural

Patetyczne, proamerykańskie g*wno....i trzeba było użyć slołmołszyn by ukazać falujący podczas biegu, biust Fox-(sic!)

ocenił(a) film na 6
madirrfakir

Efekty specjalne bardzo dobre, ale fabuła nie zbyt mnie wciągnęła, tak jak w pierwszej części. No w końcu, każdy reżyser ma swoje wzloty i upadki. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones