PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 922
oceny
7,1 10 1 179922
4,8 17
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

1. (chyba najglupsza scena) Sam niby umiera... gdzie on wtedy sie podziewa? w raju? :D ''obserwowalismy Cie od poczatku'' tak mu mowia primowie... czyli maja dusze i po smierci ida do raju? :D hah... ma ktos jakies logiczne wytlumaczenie? (mozliwe ,ze ich mozgi , procesory nie wiem jak to nazwac... byly w matrycy i polaczyli sie z mozgiem sama?) albo po prostu tragiczny blad w filmie...
2. klony robotow... decepty sie powtarzaly... nie dosc ,ze z 1 czesci bylo kliku takich samych to jeszcze w te same decepty walczyly na pustyni i takie same zamienily sie w devastatora... blad?
3. czy arcee (3 motory od autobotow) zginely w tym wybuchu?
4.najpierw deceptikony zaczely atakowac miasto i porwali rodzicow sama... jak potem znalazly sie w egipcie?
5.NAJWAZNIEJSZE!! najpierw decepty ozywiaja megatrona, potem te same spadaja na miasto i porywaja rodzicow , a w ostatniej walce spadaja w postaci kulek do egiptu.... yyyy? (np decept koparka jest w scenie ozywiania megatrona , potem na moscie niszczy flage usa , potem walczy w egipcie)

ocenił(a) film na 9
rotanimod

1. Coz, dla mnie ta scena tez była nieco dziwna, no ale cóż.
2. To co z tego że kilku z nich było w 1 części? Przecież w pierwszej części nie zginęły wszystkie deceptikony, tak samo można powiedzieć że teraz były w większości te same autoboty. I nie, nie zmieniały się takie same. One są do siebie bardzo podobne, ale widać miedzy nimi różnice.
3. Tego nie wiem.
4. Jak się znalazły w Egipcie po porwaniu? No proszę cię, przecież one mogą transformowac w samoloty, odrzutowce i tak dalej. (:
5. To nie są ciągle te same deceptikony ...

ocenił(a) film na 3
Carolaina_

masz kisiel w bani dziewczyno ;)

ocenił(a) film na 9
rotanimod

Okeej (?)

ocenił(a) film na 3
Carolaina_

chodzi o to ,ze glupoty piszesz ;)

ocenił(a) film na 8
rotanimod

nie ma to jak merytoryczna dyskusja ;)

ganja_5

1. Umiesz nagrać wiadomość na sekretarkę to myślisz, że obca rasa ze swoją technologią nie może zostawić jakiegoś programu czuwającego nad ich artefaktem po ich śmierci? Jest taka zasada, że w przyrodzie nic nie ginie tylko zmienia swoją postać, więc bohater mógł doświadczyć w swoim mózgu halucynacji, jakie wywołało to urządzenie informując go o swojej kompatybilności.
2. Tak jest taniej dla studia, a że film tworzyły nieogarnięte dzieci to nie mieli pojęcia co się dzieje na ich własnym ekranie. Przeciętny amerykański obywatel jest głupszy od ziemniaka, więc nie posiada możliwości bycia takim spostrzegawczym ani do łączenia faktów jak ty.
3. Zginęły później zabite przez Shockwave podczas jego przybycia na Ziemię,
4. American Cargo Airlines. Klasa Premium.
5. Spytałeś o to w drugim punkcie.

ocenił(a) film na 3
TurboSpychacz

skad wiesz ,ze blizniaki zginely przez shockwava? jakis komiks? jak tak gdzie mozne przeczytac? (najlepiej wszystkie)

rotanimod

Bliźniacy zostali zabici z ręki Sentinela. DotM adaptation.
Shockwave zabił Arcee. Rising Storm.

Tutaj masz tytuły:
http://tfwiki.net/wiki/Movie_%28comics%29
http://tfwiki.net/wiki/Revenge_of_the_Fallen_%28comics%29
http://tfwiki.net/wiki/Dark_of_the_Moon_%28comics%29

TurboSpychacz

Przy okazji odświeżyłem pamięć. Wychodzi na to, że się pomyliłem i zginęła tylko Elita. Pozostałe motory mogły jakoś przetrwać.

użytkownik usunięty
rotanimod

po 15 minutach przestalem sie doszukiwac sensu w tym burdelu i poprostu sobie obejrzalem. daloby sie zniesc gdyby nie zenujacy poziom zartow. caly ten film to jest tragiczny blad. wyglada jakby kilku ludzi pisalo scenarousz do innej czesci filmu bez konsulatacji a Michael Bay probowal to jakos poskladac swoim marnym warsztatem.

rotanimod

Co do pierwszego punktu to warto mieć jakąś wiedzę o kreskówkach z 1986. Tam często przywódcy Autobotów wchodzili do Matrycy aby zaczerpnąć wiedzy zebranej przez przodków przez miliony lat. Tak też się stało z Samem, który poprzez śmierć znalazł się w Matrycy i dzięki jej mocy powrócił do życia.

dial_square

Nie często tylko raz czy dwa i nie przywódcy tylko jeden Rodimus, który miał takie tępe pomysły by doprowadzać się do stanu śmierci klinicznej.
Skąd pomysł, że dzięki mocy matrycy Sam powrócił do życia? Powrócił do życia dzięki mocy wykwalifikowanego medyka i jego sprzętu.

TurboSpychacz

Nie taki raz czy dwa, i nie tylko Rodimus ale i np. Optimus Prime w ostatnim 3-odcinkowym sezonie.

dial_square

Więc masz dwa przykłady. Co potwierdza, że raz czy dwa.

TurboSpychacz

Rodimus był w Matrycy co najmniej dwa razy (z powodu krótkiego spięcia a później w wyniku odniesionych ran w walce). Sumując razem z Optimusem przynajmniej trzy :)

dial_square

Ty pamiętasz dwa razy, ja pamiętam dwa razy czyli wychodzi na to, że był tam maksymalnie dwa razy. Nawet dodając do równania Optimusa, którego nie pamiętam to wciąż jest to skrajny przypadek, a nie tradycja i wciąż potwierdzasz moje stanowisko zamiast swojego. ;] Istniało chyba ośmiu Primeów, a przypadków wejścia w matrycę masz trzy. To tak jakby w twojej ośmio-pokoleniowej rodzinie ktoś posadził sobie trzy paprocie, a ty stwierdziłbyś, że twoja rodzina często zajmowała się ogrodnictwem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones