PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 898
ocen
7,1 10 1 179898
4,8 17
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

Transport

ocenił(a) film na 3

Powiedzcie mi , jezeli ktokolwiek potrafi... jak roboty ktore ozywily megatrona wydostaly sie z oceanu na lad?? ;) megatron bylo pokazane i wiadomo umie latac ;) a tamte (koparki itp) ?? :) jak potem znalazy sie w egipcie...

ocenił(a) film na 8
rotanimod

może przepłynęły? albo pobiegly po dnie? w sumie, dlaczego nie..

ocenił(a) film na 3
seulinka

po dnie nie... poniewaz wyplywaly... ale zobacz jaki kawal one by musialy plynac ;)

rotanimod

W tym filmie nic się nie trzyma kupy. Pamiętasz ucieczkę autobotow z szescianem do miasta??? One dotarły tam pierwsze jadąc może ze 200/h. Starscream dotarł chwilę później... To więc pytam gdzie on był skoro lata kilka tysięcy kilometrów na godzinę.Autoboty wyjechały z tej zapory a on akurat na niej stojąc rozmawiał z Megatronem dostajac rozkaz żeby lapal sześcian. Chyba zbyt powoli leciał ten superszybki samolot.

jikjikj123

to akurat łatwo wytłumaczyć... Starscream to najbardziej tchórzliwy decept :P pewnie zadbał by nie znaleźć się na pierwszej linii frontu. :P

Klaus_91

Ok niech będzie. No a Megatron??? Dociera kiedy walka trwa w najlepsze.

ocenił(a) film na 3
jikjikj123

mnie najbardziej rozwalili to co napisalem na poczatku ;p i jeszcze to , ze roboty to klony xd u deceptikonow jest duzo takich samych robotow ;d

ocenił(a) film na 3
rotanimod

transformers 2 gowno xd

jikjikj123

Słynna zasada... do boju pierwsze ruszają pionki...

ocenił(a) film na 3
Klaus_91

no tak...... ale i tak film masakrycznie wkurza a swoimi bledami...

rotanimod

Dla mnie to po prostu film na "odmóżdżenie"... czasami dobrze jest wyłączyć myślenie i po prostu oglądać i podziwiać efekty specjalne... Gdybym miał analizować każdy film jaki oglądam już dawno wylądowałbym w pokoju bez klamek. :D

ocenił(a) film na 3
Klaus_91

hehe no ale powtarzajace sie roboty nawe dzieci zauwaza ;d wiec ostro pojechali

rotanimod

Dokladnie!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones