PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 900
ocen
7,1 10 1 179900
4,8 17
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

Niezły, choć "jednyka" bardziej mi się podobała. Muzyka na plus w obu częściach. Te małe transformersy mają całkiem fajne poczucie humoru, nie sądzicie? :)

ocenił(a) film na 7
guinnessbeer

Oglądam to tylko dlatego,że Megan to zajebista sztuka.

ocenił(a) film na 3
Labret

z każdą godziną oglądania zmniejszałam punkty w ocenie. doszłam do 3, z szacunku za włożony wkład zostanę przy tym.
lubię czasem takie "bajeczki", ale mimo największych starań nie dało się nic z tego filmu wyciągnąć, durny strasznie, a potencjał był.
2 i 1/2 godziny, tyle kasy, ja pierdziu, jak tak można

ocenił(a) film na 3
Labret

Jedyny plus filmu to cycki Megan skaczące do góry gdy biegała :)

ocenił(a) film na 7
Ravnos

Dokładnie i to jeszcze w slow-mo.

ocenił(a) film na 8
guinnessbeer

też zerkam i co chwila wyciszam komputer aby co ciekawsze obejrzeć właśnie dla maluczkich albo muzyki :) no i Shia sama bym pogłaskała...stara jestem ale słodko gra w tym filmie :) no i pan major zbuntowany :)

ocenił(a) film na 9
guinnessbeer

Kawał dobrej roboty

guinnessbeer

Prosty wniosek, że to dobry film bo prawie każdy znajdzie w nim coś dla siebie :) a o to w filmach czasem bardzo trudno :)

ocenił(a) film na 4
guinnessbeer

Moim zdaniem mocno sredni film. Straszny chaos momentami na ekranie, wybuchy tylko, niewiadomo kto sie z kim strzela. Roboty obu frakcji takie bez wyrazu - nie kojarze ich imion nawet procz zoltego Camaro, Optimusa i tych dwoch zlych, a tyle sie ich przewija na ekranie. Jakos poprzednia czesc przypadla mi znacznie bardziej do gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones