PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 864
oceny
7,1 10 1 179864
4,9 16
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

czytałem tu na forum o jakiś problemach z kinach Cinema-City z dzwiękiem i ostrością obrazu prz TROTF... sam chce iść do Kinepolis Cinema-City w Poznaniu na ekran 14x10 m. ale w takim razie sie waham, czy nie iść do multikina żeby nie popsuć sobie zabawy... więc pytanie do was - czy i w jakiej sieci kin napotkaliście kłopoty z dzwiękiem lub ostrością obrazu w szykich scenach? Dzieki

_morfeo_

W Rybniku są dwa kina - Cinema City oraz Multikino - oba bardzo młode (2-3 lata), Multikino chyba jest nawet rok nowsze. Jakość obrazu praktycznie identyczna, jednak jest jedna różnica, która w moim odczuciu(i nie tylko) deklasuje Multikino - CC ma 100x lepsze fotele, niesamowicie wygodne co związane jest z zagłówkami, których Multikino nie ma. Wydawałoby się, że to nieistotny szczegół. Też tak myślałem, póki nie poszłem do Multikina na Star Treka - bez przerwy się wierciłem, nie umiałem sobie znaleźć miejsca, ciągle mi brakowało tego zagłówka. Być może w innych kinach tych sieci jest inaczej.

Podsumowując: zdecydowanie CC, ponadto (przynajmniej w tych co byłem) mają większe sale niż Multikino.

Nie byłem jeszcze na Transformers 2, ale z żadnym filmem do tej pory nie było problemów. Jedynie jest taki knif, że w większości sal poniżej 5 rzędu nie da sie obejrzeć filmu (raz siadłem na chwile żeby sprawdzić), nigdy nie musiałem tak filmu oglądać, ale na prawdę ja bym żądał zwrotu pieniędzy gdybym oglądał film z takiego miejsca... Na wieczorne pory na środę i czwartek na T2 sale są prawie całe zarezerwowane, więc ludzie juz nawet tak niskie rzędy rezerwują - współczuje.

ocenił(a) film na 6
_morfeo_

Ja byłem w multikinie w krakowie i jedyny problem z ostrością obrazu był
podczas trailera filmu 2012. A tak to sam film bez zarzutów. Wszystko
czyściutkie, głośne i ogólnie świetne :D Film miażdży. Polecam!

ocenił(a) film na 9
Kristofer

zdecydowanie MULTI!!! Było git!


Kristofer

Ja wybieram się do Multikina w Krakowie gdyż Cinema City Plaza ma strasznie małe sale kinowe a najgorsze to schody na samym środku sali!
A do CC Kazimierz nie będę jechał na drugi koniec miasta skoro obok mam dobre kino czyli Multikino :)

ocenił(a) film na 4
_morfeo_

dzieki za szybkie odpowiedzi.. ale czy Ci którzy wybrali Cinema-City doświadczyli jakiś nieprzyjemnych efektów podczas seansu? Np. rozmyty obraz w szybkich akcjach albo trzeszczący dzwięk...?? Jeśli tak to piszcie - pomożecie wielu ludziom uniknąć nieprzyjemności i zawodu ;) a jeśli byliście w Cinema-City i wszystko było OK to piszcie - dacie wielu ludziom dużo przyjemności :D

_morfeo_

Do Cinema City nie ma co iść bo puszczają dźwięk w formacie MP3 128 Kbps. A obraz mimo że niby cyfrowy to rozdzielczość to 640x272 to max, czyli tyle ile w przeciętnym filmie DivX, na ekranie konowym to wyglada tragicznie.

LeeHarveyOswald1986

Widziałeś cyfrówkę mimo że nie ma 1 takiej kopii w Polsce?
Ta twoja śmieszna rozdzielczość nijak ma się do taśmy, a na którą zrzucany jest materiał o kilku tysiącach pikseli w szerokości i wysokości.

W którym Cinema-City oglądałeś takiej jakości Tranformers 2?

ocenił(a) film na 4
_morfeo_

Jak juz idziesz do Kinepolis na Transformersy to na seans odbywajacy sie na sali 12 a nie na 6. Wielkosc sal identyczna.

ocenił(a) film na 4
panmichas

a czemu akurat na sale 12? jak sam mówisz - sa tej samej wielkości, więc jaka różnica?? dzieki za odp :)

ocenił(a) film na 4
_morfeo_

na 6 jest stara lampa i obraz jest zaciemniony, ponadto niektre glosniki harcza

ocenił(a) film na 10
_morfeo_

Człowieku, ty sie wahasz czy iść do największego kina w europie budowanego nie przez Cinema-city tylko przez kinepolis ( Najlepszy dźwięk na świecie- THX, multi ma DD) czy do małego Multi w browarze czy obok do 51? Multi też jest dobre, ale jak masz wybrać to idź do Kinepolis, byłem na tym filmie w sali 12 i było kozacko.. Dźwięk i obraz na filmie Perfect. A z tego co wiem Transformersów grają w 2 największych salach kinepolis w 6 i 12... Kinepolis to Kinepolis..

ocenił(a) film na 4
ra4zor

owszem wiem ze kino jest dobre :) ale wątpliwości były co do kopi udostępnionej prze UIP dla Cinema-City... były głosy że w CC kłopoty z dzwiękiem i obrazme więc pytałem :) ale wszystko chyba jest ok ;)
dzieki za info, też wybieram się na 12stkę :D

_morfeo_

Tylko i wyłącznie Multikino obraz i jakość dźwięku o wiele lepsza. Nie ma porównania.. Cinema City nawet nie traktuje poważnie swoich klientów..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones