PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=442795}

Transformers: Zemsta upadłych

Transformers: Revenge of the Fallen
7,1 179 900
ocen
7,1 10 1 179900
4,8 17
ocen krytyków
Transformers: Zemsta upadłych
powrót do forum filmu Transformers: Zemsta upadłych

O ile pierwsza część byla całkiem oglądalna,o tyle druga jest kompletnie bez pomysłu,fabuła o ile
tak ja mozna nazwac jest naciągana,a fenomen filmu opiera glownie sie na całkiem niezłych
zresztą efektach specjalnych,ktore istotnie na duzym ekranie mogą robic wrazenie,z tym,że akcje
walczących Transformersów dzieją sie tak szybko,że cięzko uchwycic który z robotów zadaje cios
drugiemu,,,nie rozumiem tak wysokich not,jak ktos wczesniej dobrze to ujął,pierwsza część była
okej i nie powinni kręcić kontynuacji,bo spartolą tym serie.

Kaldi_pl

Fabułą jest wręcz okropna. Sam pomysł wieje kiczem i chęcią łatwego zysku na kilometr. Za dużo zmartwychwstań, maszyn niszczących słońca, starożytnych artefaktów jak na jeden film.

krzyhozaur

Zgadzam się. Film można podsumować jako: bieganina i łomot, więcej bieganiny i łomotu, jeszcze więcej bieganiny i łomotu z dodatkiem patosu. Kaldi słusznie zauważył, że fenomen opiera się tutaj na całkiem niezłych efektach specjalnych, bo - przynajmniej ja - nie jestem w stanie dostrzec innych zalet. Chociaż, przyznaję, podobał mi się ten mały "nawrócony" robocik.

brokeback

W zasadzie to efekty specjalne bardziej przypadły mi do gustu z jedynki. Było to bardziej zjadliwe, realne bym rzekł. Tu wszystko działo się troche za szybko.
Noo do plusów można też zaliczyć tani humor, który jakoś mi do tego filmu pasował i znacznie go polepszał ;)

krzyhozaur

No cóż, przyznaję, parę razy się uśmiechnęłam, nawet jeśli był to uśmiech niewątpliwie pobłażliwy;) Co do tego, że wszystko działo się za szybko, to owszem, nie mogę zaprzeczyć. Momentami miałam problem ze stwierdzeniem kto aktualnie spuszcza komu łomot. Zresztą, mniejsza już nawet o te efekty - w trakcie oglądania odniosłam wrażenie, że cały ten film pędzi do przodu na łeb, na szyję. Jedna akcja dosłownie goniła drugą, popędzając ją rozgrzanym do czerwoności prętem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones